Burn In Snow znów rozpalił Szczyrk do czerwonośći!

Burn In Snow znów rozpalił Szczyrk do czerwonośći!

Warszawa, 13 lutego 2013 r., Międzynarodowe zawody Big Air z pulą nagród 20 000 USD oraz koncerty i DJ sety największych światowych gwiazd po raz kolejny zapewnili nam organizatorzy Burn In Snow – jedynego w skali kraju festiwalu łączącego sporty zimowe i muzykę.

Oprawa festiwalu, jego położenie u stóp Skrzycznego, piękna zimowa aura oraz wiele atrakcji na miejscu (takich jak Demo Town czy showroom Nike) sprawiły, że było to wyjątkowe wydarzenie. 

Jednak dla kilku tysięcy ludzi, którzy zjechali do Szczyrku po zawodach najważniejsza była przede wszystkim muzyka. W piątek wieczorem wystąpił laureat programu burn Residency – Adam Zasada oraz nasz towar eksportowy numer 1 czyli duet Catz ‘N Dogz. To co najlepsze miało czekać nas jednak dopiero dzień później. 

Po wielkich finałach na skoczni, po rozgrzewkowym secie Daniela Drumza, jeszcze przed 23 na scenie pojawili się De La Soul – legendy nowojorskiego hip hopu, których żywiołowy występ skutecznie rozbujał cały festiwalowy namiot. Trio z Long Island swoją pozytywną energią i oldschoolowym brzmieniem sprawili, że na twarzach wszystkich zagościły szerokie uśmiechy. 

Pomimo, że De La Soul nie mogli rozstać się z publicznością w końcu przyszła pora i na mocniejsze klubowe brzmienie, które bezbłędnie zaserwowała nam Little Boots, brytyjska DJka i wokalistka oraz Supra1 i Zeppy Zep, którzy energetycznym setem back to back z przytupem zamknęli tegoroczny festiwal. 

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na przyszłoroczną edycję Burn In Snow. Z tak szerokim i zróżnicowanym line upem oraz absolutnie wyjątkowym położeniem jakie oferują góry Beskidu festiwal ten ma szansę zapisać się na trwale w kalendarz najważniejszych wydarzeń na polskiej scenie muzycznej. 


Autor: Tomek Wirski albo/albo
Facebook:
Kategoria: hip hop, dj'ing , rap
Tagi: brak
  • Dodał: BeretH_
  • Zakceptowany: 13.02.13
  • Ostatnie zmiany: 14.02.13


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony