Street Noise - Relacja

Street Noise - Relacja

W zeszłą sobotę w Klubie Gwint w Białymstoku odbyła się I edycja Street Noise. Zawody taneczne sędziowało 6 ikon polskiej sceny ulicznej: Ryfa, Polssky, Pela, Chu Chu, Modest i Pawlotti. Za gramofonami stanęli Dj Vasquez, Dj Zielak i Dj Zaju. Imprezę poprowadzili Mamuśka i Piskorz. W bitwach freestyle Hip Hop i Bboying walczyło 207 osób, w showcasach (formacjach) 157.

„Jesteśmy dumni – mówi organizatorka Marta Mamuśka Molska, razem z Tomkiem Mrozem współorganizatorem – nie do końca wierzyliśmy, czy w półtorej miesiąca uda nam się zorganizować event na takim poziomie. Na zawody przyjechali naprawdę niesamowici tancerze z całej Polski, aby walczyć nie tylko o nagrody, ale przede wszystkim o szacunek. Zrealizowaliśmy najważniejszy cel. Pokazaliśmy że Białostocka scena tańca ulicznego wciąż żyje i ma się dobrze. Parę medali zostało nawet w Białymstoku. Największym zaskoczeniem dla nas był jednak poziom kategorii junior, czyli dzieci do lat 13. Jesteśmy dumni, że rośnie nam takie pokolenie tancerzy street dance.

Jako organizatorzy chcielibyśmy szczególnie podziękować Urzędowi Miasta w Białymstoku, bez wsparcia którego event nie byłby możliwy. Dziękujemy również sponsorom, partnerom i patronom medialnym, którzy wsparli nas w organizacji.”

Sukces tegorocznej edycji spowodował, że organizatorzy podjęli decyzję o realizacji II edycji Street Noise. Tym razem będzie to dwudniowa impreza, dzień eliminacji i dzień finałów. Planowany termin to 27 – 28 maja 2017. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was na STREET NOISE 2017.

Autor: Organizator
Street Noise - Relacja
Street Noise - Relacja
Street Noise - Relacja
Facebook:
Kategoria: hip hop, breaking
Tagi: street noise
  • Dodał: becet
  • Zakceptowany: 15.06.16
  • Ostatnie zmiany: 15.06.16


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony