Podsumowanie roku 2018 - Street Dance!

Podsumowanie roku 2018 - Street Dance!

Od początku 2019 minął już prawie miesiąc, lecz nigdy nie jest za późno na to, by powspominać rok 2018. Nasi polscy tancerze nie próżnowali, więc warto podsumować ich sukcesy, nie tylko te w Polsce ale także za granicą.

2018 był rokiem niezwykle bogatym tanecznie. Działo się bardzo dużo i wiele wydarzeń jest wartych uwagi. Zdecydowaliśmy się wspomnieć o tych kilku najważniejszych.

Warto na samym początku napisać o naszej polskiej młodzieży, ponieważ odniosła ona pasmo sukcesów w kraju, jak i zagranicą.

Pierwszą osobą, która nas zaskoczyła była Milla Kędzierska. Ta młoda osóbka przeszła w roku 2018 samą siebie! Została Mistrzynią Świata w Krumpie do lat 15. Dodatkowo zdobyła 4. miejsce w plebiscycie "Kids Of The Year", a także dostała oficjalne zaproszenie na "ILoveThisDance". Brawa dla Milli!

 

źródło: gokiskwr.pl


Polish Hip Hop Juniors
, jako pierwsze dzieci w historii zawodów "Young Battle" w Paryżu, przeszli eliminacje. Jest to największy event taneczny dla młodzieży w tym kraju.

 

źrodło: instagram.com/girlzonta_empiria


Na słowo uznania zasługuje również Julka Stawska. Wygrała ona większość najważniejszych zawodów w Polsce, na przykład "Rytmy Ulicy".

 

źrodło: instagram.com/girlzonta_empiria


Nie tylko ci najmłodsi, oczywiście, odnieśli sukcesy w minionym roku. Chociażby Paola, Piotr Pi oraz Tweetson w Rydze. Paola wraz z Piotrkiem zwyciężyli w bitwach 2vs2, a później, razem z Tweetsonem, odnieśli również zwycięstwo w walkach 3vs3.

źródło: instagram.com/paola_poland


Trzeba też wspomnieć o pierwszym Polaku na "Summer Dance Forever". Sheva, znany wszystkim Popper zadebiutował jako pierwszy Polak, który przeszedł eliminacje na prestiżowych zawodach "Summer Dance Forever".

źródło: instagram.com/soul.sheva


Ogromny sukces odniósł także Zolsky. Zajął on pierwsze miejsce na "Random Circles" we Frankfurcie.

źródło: instagram.com/randomcircles


Jeśli jesteśmy nadal przy zagranicznych eventach to nie można tu nie wspomnieć o Adamie i Ewie z Co Jest Crew. Wygrali oni "JusteDebout" Bratislavia! Tym samym zakwalifikowali się oni na finały w Paryżu.

źródło: instagram.com/adamcojest


W samej Polsce również wiele się działo. Eventów było mnóstwo, na wysokim poziomie i z ogromem wspaniałych tancerzy. Jednym z takich wydarzeń było "SDK Poland", na którym zwycięstwo odniosła Żurek.

źródło: facebook.pl/events/157356728248397


Nie można też zapomnieć o Popping Mario na wydarzeniu "Polski Popping"! Zdobył on pierwsze miejsce. Trzeba też dodać, że w 2018 po raz pierwszy zorganizowano "The Legits Blast Street Dance Battle" na Outbreak Europe, na którym właśnie Popping Mario zajął 2. miejsce.


źródło: facebook.com/events/1319648148145877

Na liście pamiętnych momentów ze świata Street Dance'u 2018 nie może zabraknąć wyjścia Domy i Gangstera na "Street Dance Story" w marcu. Każdy kto był i widział na pewno nie zapomni emocji, jakie wywołało to wystąpienie.

źródło: facebook.com/events/147784025981088


Jeśli chodzi o nasz serwis udało nam się wkońcu odpalić dedykowany fan page: facebook.com/StreetDancePL , grupę: facebook.com/groups/streetdancepl i instagram: instagram.com/Streetdancepl o tematyce Street Dance, który dzięki wam w bardzo krótkim czasie zebrał już prawie 2 tys tancerzy. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie.


Z końcem roku udało nam się także uruchomić nasz nowy sklep: StreetShop.pl.
Znajdziecie w nim ciuchy: Streetwear, Hip Hop Wear, a także specjalne ciuchy do tańczenia! W 2019 planujemy wspierać taneczne eventy w całej Polsce, także jeśli organizujecie jakąś fajną impreze piszcie bezpośrednio do sklepu.

Nie zapomnijcie też dać suba na instagramie: instagram.com/Streetshoppl, systematycznie będą pojawiać się nowe marki i asortyment, nie zabraknie także Konkursów z ciekawymi nagrodami.


W przyszłym tygodniu powinna się ukazać nasza Kompilacja najlepszych setów Street Dance z roku 2018 - Top 10 sets from Poland. Film pojawi się na naszym 2 kanale dedykowanym relacjom z eventów:youtube.com/user/szkolytancapl. Jeśli jeszcze go nie śledzicie warto dać suba.


W Polsce jak i po za jej granicami działo się oczywiście o wiele, wiele więcej. Zdolnych i ciągle rozwijających się tancerzy mamy w naszym kraju coraz więcej.

Gratulujemy wszystkim tancerzom, którzy odnieśli w 2018 roku sukcesy, zarówno te duże jak i małe, a także życzymy wielu kolejnych w 2019! :)

Pozdrawiamy ekipa StreetDance.pl

Facebook:
Kategoria: hip hop, krumping , popping , pozostałe , taniec hip hop
Tagi: streetdance
  • Dodał: dżugi
  • Zakceptowany: 23.01.19
  • Ostatnie zmiany: 25.01.19

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2023 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony