Pogoda sprzyja Pihowi

Pogoda sprzyja Pihowi

Pogoda w całej Polsce nie dopisuje, a od ładnych paru dni lokalna aura z pewnością nie należy do wakacyjnych. Zaistniała sytuacja jednych skłania do pozostania w domu, innych zaś do wytężonej pracy w studiu. Do tych drugich z pewnością należy Pih, który dziś zarejestrował kolejny kawałek na „Dowód Rzeczowy Nr 2”!

Dosłownie kilkanaście minut temu w biurze Step Records zadzwonił telefon. Spodziewaliśmy się kolejnego kontrahenta, jednak po podniesieniu słuchawki okazało się, że dzwoni… Pih. Po krótkiej wymianie uprzejmości dowiedzieliśmy się, że właśnie wraca ze studia i jest z siebie wyraźnie zadowolony!

Z radością chcielibyśmy poinformować o kolejnych postępach w nagrywaniu piątej solowej płyty białostockiego rapera, który właśnie nagrał kolejny numer pt. „Biegnij, Nie Oglądaj Się”. Przypominamy, że do tej pory ujawniliśmy tytuły czterech kawałków nagranych do tej pory przez reprezentanta Step Records w przeciągu kilku ostatnich dni. Należą do nich (w kolejności) : „To Coś Więcej Niż Rap”, „Zna To Każdy Dobry Chłopaczyna z Bloków”,„O 1 Drink Za Dużo (ToTenCham Obskur)” oraz „Seks W Wielkim Mieście”.

Pih ostatnimi czasy spełnia się nie tylko na polu artystycznym. Na www.pihszou.pl oraz na www.preorder.pl macie możliwość zamawiania dwóch najnowszych modeli koszulek sygnowanych ksywą rapera (jeden ze wzorów widoczny za zdjęciu)!

PeIHa idzie jak burza! „Dowód Rzeczowy Nr 2” jest bliżej niż myślicie! Bądźcie czujni.

Sprawdź oficjalny profil Piha na facebooku

LINK: http://www.facebook.com/pihszou?ref=ts

Facebook:
Kategoria: hip hop, rap
Tagi: brak
  • Dodał: radi
  • Zakceptowany: 24.07.11
  • Ostatnie zmiany: 24.07.11


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony