PAL PARKIET 2011, CZYLI BITWY EKIP BBOYS & BGIRLS 6 VS 6

PAL PARKIET 2011, CZYLI BITWY EKIP BBOYS & BGIRLS 6 VS 6

Największe w regionie ogólnopolskie zawody grup bboys & bgirls

W dniu 17 września 2011 r. po raz szósty w Pruszczu Gdańskim odbędą się największe w regionie ogólnopolskie zawody w tańcu break dance PAL PARKIET 2011. Zawody odbędą się w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim przy ul. Niemcewicza 1.

W tym roku organizatorzy turnieju, czyli Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim we współpracy z Agencją Sick Step zapowiadają zawody na jeszcze wyższym poziomie, z jeszcze lepszymi drużynami z całego kraju.

W roli jury do udziału w imprezie został zaproszony Bboy Yarko, reprezentujący dobrze wszystkim znaną grupę Polskee Flavour. Drugim z członków jury będzie reprezentant Ruffneck Attack, Bboy In-Tact. Na mikrofonie zobaczymy reprezentanta warszawskiej ekipy Rockafellaz oraz prezentera popularnego kanału telewizyjnego TVN Turbo – Łukasza „Zajcewa” Zarębskiego.

Koncepcja turnieju polega na tym, iż co roku zmienia się liczba maksymalnie startujących bboys i bgirls w każdej ekipie. Liczba wzrasta wraz z kolejnymi edycjami wydarzenia. W tym roku szósta edycja,  a więc po sześciu bboys/bgirls w każdej ekipie.

Na zwycięzców czeka nagroda główna, czyli 2.500 PLN. Dodatkowo drużyny, które dostaną się do finału zawodów otrzymają nagrody rzeczowe od sklepu internetowego www.thebboyspot.eu/store.

Patronat nad turniejem objął Burmistrz Pruszcza Gdańskiego Janusz Wróbel.

Dzień przed imprezą odbędą się warsztaty dla początkujących bboys i bgirls, które  poprowadzą goście specjalni wydarzenia.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny!

  • Dodał: SickStep
  • Zakceptowany: 24.08.11
  • Ostatnie zmiany: 24.08.11


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony