Audycja, która zmieni polski hip-hop

W niedzielę, 30 sierpnia zapraszamy na kolejne wydanie cyklu Wielkie Joł Zajafka Kipi. Tym razem audycję przygotowali Zgrywus, Seta i Dj Macu. Pojawiają się również Tede, Kiełbasa, a także Numer Raz. Tradycyjnie realizacja młodyGrzech. Oczywiście jak zawsze oprócz solidnej porcji wyśmienitej muzyki, nie zabranie aktualnych informacji z życia wytwórni Wielkie Joł.
 
Wielkie Joł Zajafka Kipi to cykl audycji związany bezpośrednio z ekipą Wielkie Joł. Audycja emitowana jest w internetowym radio Rapgra.com. W ramach spotkań z Wielkie Joł, serwowane są zarówno informacje z branży muzycznej, jak i spotkania z artystami. Audycje uzupełniają konkursy i sety DJ'skie. Audycja Wielkie Joł Zajafka Kipi to wyśmienita propozycja zarówno dla fanów Tedego, jak i dla wszystkich miłośników dobrej muzyki i wspaniałej zabawy. Podczas audycji będzie również miała miejsce premiera najnowszego singla Tedego - kawałka, po przesłuchaniu którego wielu polskich raperów zakończy muzyczne kariery.

Zapraszamy na kolejne wydania audycji Wielkie Joł Zajafka Kipi!

Premiera audycji
w każdą OSTATNIĄ NIEDZIELĘ, o godzinie 19:00. Powtórki we wtorki o 9:00 i czwartki o 23:00. W ramach powtórek będzie można usłyszeć również archiwalne wydania z pierwszej edycji Wielkie Joł Zajafka Kipi.

Facebook:
Kategoria: hip hop,
Tagi: brak
  • Dodał: radi
  • Zakceptowany: 30.08.09
  • Ostatnie zmiany: 18.07.11


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony