CATCH THE FLAVA: BBOYS & BGIRLS WINTER CAMP 2012

CATCH THE FLAVA: BBOYS & BGIRLS WINTER CAMP 2012

Catch The Flava to kolonia wypoczynkowa dla bboys i bgirls. Zimowa edycja wydarzenia to aktywny wypoczynek w stolicy polskich gór – Zakopanem. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 22-29 stycznia (I turnus) oraz 12-19 luty (II turnus). Zakopane szczególnie w zimę przyciąga wielu miłośników sportów zimowych i młodzież z całej Unii Europejskiej.

Przez siedem dni uczestnicy będę mieli okazję wziąć udział w zajęciach tańca breakdance z najlepszymi tancerzami w Polsce, członkami grupy Polskee Flavour. Dobrze Wam znana ekipa zarażonych hip hopem regularnie występuje i osiąga sukcesy na skalę międzynarodową na największych imprezach na świecie m.in. w Stanach Zjednoczonych, Korei Południowej, Japonii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Francji, Belgii, czy na Słowacji.

Grupa Polskee Flavour to aktualni mistrzowie imprezy United Styles Europe 2011, dzięki temu w dniach 17-18 grudnia 2011 roku będą reprezentować Europę na finałach turnieju w Bostonie.

Gościnnie udział w obozie weźmie m.in. Bgirl Zofia (Lion Kingz), jedna z najbardziej utytułowanych polskich bgirls oraz znakomity graffiti writer z Krakowa, znany jako Urwis.

W programie kolonii m.in. warsztaty taneczne, warsztaty graffiti, nauka jazdy na snowboardzie, aqua park, sesje treningowe, mini zawody, jamy i dyskoteki.

Zapraszamy do udziału w kolonii wszystkich początkujących, oraz głodnych warsztatów bboys i bgirls z całego kraju. Zapisy trwają!

Video relacja z letniego obozu w Łebie

Zapisy, informacje, zdjęcia i filmy z poprzednich edycji znajdziecie na oficjalnej stronie obozu - www.catchtheflava.pl

Wspierają Nas:

www.break.pl

www.thebboyspot.eu/store

www.hip-hop.pl

www.bboymagazine.com

www.flava.com.pl

www.sickstep.pl

www.funkymasons.com © 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony