Rusza Rap History Warsaw!

Rusza Rap History Warsaw!

Jeśli masz już serdecznie dosyć miałkiego i bezbarwnego mainstreamu zza oceanu lub chcesz po prostu poznać prawdziwy hip-hop, zgłębiając swoją wiedzę na temat najbardziej kreatywnego okresu w historii tej wspaniałej muzyki, odwiedź koniecznie stołeczną Klubokawiarnię u Artystów. Startujemy już 9 kwietnia i w każdy kolejny piątek gramy dla Was najlepszy oldschool w Polsce!

"Rap History Warsaw" nie jest "kolejną hiphop'ową imprezą". Ma za zadanie popularyzację wiedzy o korzeniach i historii muzyki rap, począwszy od jej zarania, aż po czasy współczesne. Idea cyklu przywędrowała do Polski z Zurychu, gdzie odniosła niemały sukces. Następne odsłony wydarzenia miały miejsce w Berlinie, Bazylei i Monachium.

Pierwsza część cyklu cotygodniowych piątkowych imprez będzie trwała do końca czerwca. Gościny najlepszym polskim didżejom udzieli stołeczna Klubokawiarnia U Artystów, mieszcząca się w samym sercu Warszawy, czyli na ul. Mazowieckiej 11a. Swój udział potwierdzili: DJ Cent, DJ Daniel Drumz, DJ Deszczu Strugi, DJ Eprom, DJ Homer, DJ Kebs, DJ MentalCut, DJ Steez, DJ Technik, Druh Sławek oraz Ojciec Karol. Udział w dwóch imprezach cyklu zapowiedzieli także organizatorzy Rap History Berlin - Marc Hype oraz De Joe.

Każde z jedenastu przedwakacyjnych spotkań, poświęcone będzie kolejnemu rocznikowi z historii kultury hip-hop, poczynając od roku 1979, a skończywszy na roku 1989. Imprezy poświęcone latom 1990-2010 odbędą się zaś po wakacjach.

Każda z imprez, utrzymanych w klimacie epoki, promowana będzie dodatkowo ekskluzywnie wydaną, limitowaną ścieżką dźwiękową, zawierającą utwory muzyczne, powstałe w dedykowanym roku. Mixtape'y te będą do nabycia podczas imprezy. Oprócz płyty słuchacze znajdą w opakowaniu plakat i książeczkę-wkładkę ze specjalistycznym komentarzem.

W imprezach wezmą także udział goście specjalni, m.in. warszawscy raperzy oraz b-boy'e. Klubokawiarnia przywita wszystkich specjalnym wystrojem przygotowanym na tę okazję przez najciekawszych warszawskich artystów graffiti.

Więcej na www.myspace.com(...)arsaw

oraz

www.facebook.com(...)25551

Facebook:
Kategoria: hip hop,
Tagi: brak
  • Dodał: djsteez
  • Zakceptowany: 29.03.10
  • Ostatnie zmiany: 19.07.11

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2021 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony