Catch The Flava 4 elements feat. TE-TRIS - Łeba 2012

Catch The Flava 4 elements feat. TE-TRIS - Łeba 2012

Catch The Flava to obóz wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży, ale przede wszystkim dla bboys i bgirls! Łączymy aktywny wypoczynek nad morzem z warsztatami tanecznymi i zdobywaniem wiedzy o kulturze hip hop. Tegoroczna edycja obozu odbędzie się w dniach 29 lipca – 8 sierpnia w Łebie, czyli w popularnym kurorcie morskim na północy naszego kraju.

Przez dziesięć dni uczestnicy będę mieli okazję wziąć udział w zajęciach tańca breakdance z najbardziej utytułowanymi tancerzami w Polsce. Przewidziane są codzienne rozmowy, sesje treningowe i projekcje filmowe. 

Dodatkowo gościem specjalnym letniej edycji obozu będzie Te-tris, znany i szanowany raper polskiej sceny muzycznej, który poprowadzi warsztaty muzyczne.

Zachęcamy do udziału w obozie bboys i bgirls z całego kraju. Poprzednie wyjazdy udowodniły, że atmosfera wśród uczestników i kadry obozu jest bardzo pozytywna, przez co uczestnicy bardzo szybko znajdują wspólny język, a nauka bboyingu jest łatwiejsza i przynosi sporo satysfakcji nawet początkującym. 

Zapisy, informacje: www.catchtheflava.pl

  • Dodał: SickStep
  • Zakceptowany: 10.04.12
  • Ostatnie zmiany: 10.04.12


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony