STYLOWA SPÓŁKA SPOŁEM koncert Opole klub Rampa bboying jam

STYLOWA SPÓŁKA SPOŁEM koncert Opole klub Rampa bboying jam

14.01.2011 Opole Klub Rampa odbędzie sie koncert dobrze wam już znanej ekipy STYLOWEJ SPÓŁKI SPOŁEM

W liczniejszym wydaniu Stylowa Spółka Społem (www.stylowa.com) znana jest głównie z b.boyowej strony swojej działalności, natomiast Decó i Dj Przeplach tworzą muzyczny projekt pod tą samą nazwą. Decó, oprócz produkcji, jest odpowiedzialny za rap. Dj Przeplach to umiejętnie dobrane skrecze, które są nieodłączną częścią ich twórczości. Debiutancki album SSS „Powrót Do Przeszłości” ukazał się w 2004 r. nakładem wytwórni Asfalt Records (www.asfalt.pl). W 2008r. pojawiła się płyta „Podróż Po Przeszłości”, będąca producenckim mixtapem. Obecnie zespół zamknął materiał na kolejny album pod tytułem „Powrót Po Przeszłości”, którego premiera przewidziana jest na sierpień tego roku.

B.boying ma ogromny wpływ na działalność tej ekipy. Funk, Soul, Jazz, Big Bit, każdego rodzaju dobry Break Beat, to coś, z czym stykają się na każdych swoich zajęciach. Podczas tworzenia muzyki czerpią garściami z każdego z tych gatunków. Ich kawałki stylistyką nawiązują do „złotej ery hip hopu”, są porównywani do takich artystów jak Ugly Duckling czy Jurassic 5.

Koncertują wspólnie z zaprzyjaźnionymi muzykami (m.in. Filip Mozul- perkusja, Paweł Wszołek- gitara basowa), dzięki czemu ich utwory zyskują nową jakość i niepowtarzalne brzmienie.

 Zapraszamy wszystkich bboys and bgirls do robienia dobrych kół i dobrej zabawy.

na imprezie zagrają:

DJ BUG 313 I DJ PRZEPLACH 

na imprezie zagoszczą także trzech bboys z Polskiej sceny bboyingu:

BBOY PIRAT (TRS/WR)

BBOY MEFO (FUNKY MASONS)

BBOY CZUCZU (FUNKY MASONS)

cena biletu 25 PLN

 

zaprasza www.flavashop.pl

Facebook:
Kategoria: hip hop, breaking , locking , taniec hip hop
Tagi: brak
  • Dodał: bboydaro_o
  • Zakceptowany: 10.01.11
  • Ostatnie zmiany: 19.07.11


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony