South Bboys Front i Hunters Crew na Breakdance European Challenge 2012

South Bboys Front i Hunters Crew na Breakdance European Challenge 2012

South Bboys Front i Hunters Crew na Breakdance European Challenge 2012

Breakdance European Challenge 2012 to trzecia edycja zawodów dla najlepszych bboys i bgirls w Europie odbywających się w ramach Bruk Festivalu.

Podczas tegorocznej edycji w kategorii 3 vs. 3 udział weźmie kilka zaproszonych ekip. Swoją obecność potwierdziły właśnie kolejne zagraniczne formacje – South Bboys Front z Ukrainy oraz Hunters Crew z Białorusi. Obie ekipy, podobnie jak Top9 z Rosji oraz Flow MO z Finlandii, walczyć będą w finałowej ósemce. Ponadto, dwa miejsca w Finale zarezerwowane są dla zwycięzców eliminacji – zgłoszenia prowadzone są na stronie http://www.europeanchallenge.pl . Udział w zawodach jest bezpłatny.

Data: 11-12 lipca 2012

Miejsca: Scena pod Apteką, Scena Staromiejska oraz Filharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie

Pula nagród to 2000 Euro w gotówce i nagrody rzeczowe:I miejsce w kategorii 3 vs. 3: 2000 EuroII miejsce w kategorii 3 vs. 3: ubrania Cropp o wartości 900 złI miejsce w kategorii 1 vs. 1: 500 EuroII miejsce w kategorii 1 vs. 1: Konsola Xbox 360 z sensorem Kinect

Harmonogram:
KATEGORIA 1 VS. 1

11 lipca 2012:

16:30-17:00, Scena Staromiejska – Rejestracja

17:00-18:00, Scena Staromiejska – Eliminacje

18:00-19:00, Scena Staromiejska – Ćwierć- i Półfinały

22:00-22:15, Scena pod Apteką – Finał

 

KATEGORIA 3 VS. 3DZIEŃ 1 (11 lipca 2012):

12:00-13:00, Scena pod Apteką – Rejestracja ekip

12:00-14:00, Scena pod Apteką i Scena Staromiejska – Rozgrzewka

14:00-16:15, Scena pod Apteką – Eliminacje wstępne

20:00-21:00, Scena pod Apteką – Ćwierćfinały eliminacji

21:30-22:00, Scena pod Apteką – Półfinały eliminacji (wyłonienie 2 ekip, które wezmą udział w Finałach 12 lipca)

22:10-22:20, Scena pod Apteką – Jury show

24:00-05:00, Rockstar Bruk Stage – Afterparty 


DZIEŃ 2 (12 lipca 2012):

20:00-23:30, Filharmonia Warmińsko-Mazurska – Finały + spektakle: Bruk Mega Show, Fuzja Styli

24:00-05:00, Rockstar Bruk Stage – Total Mush-up Superheroes – Star Wars Episode 7

Jury: Bartazz (Kingz of Warsaw / PL), Flaco (Ghost Crew / Szwecja), Maurizio (7 Gemz / Włochy)

Djs: Dj Scream (Ukraina), Dj Kostek (Polska)

Live Band: Funk Master Punk

Zawody poprowadzą: Bboy Zajcew, Blady Kris

11 lipca 2012 (Scena pod Apteką i Scena Staromiejska) – wstęp wolny

12 lipca 2012 (Filharmonia Warmińsko-Mazurska) – bilety: 12 zł ulgowy / 20 zł normalny

Transmisja na żywo z Finałów na platformie ipla ( http://www.ipla.tv ), a także na kanałach Orange Sport oraz Orange Sport Info.

Więcej informacji na http://www.brukfestival.pl .

Dołącz do nas na Facebook'u: http://www.facebook.com/pages/Bruk-Festival/143008922417620 .

Organizatorami Bruk Festivalu 2012 są Miasto Olsztyn oraz Dobra Sztuka.

Patronat honorowy: Prezydent Miasta Olsztyn.

Sponsorzy: CROPP, ORANGE, XBOX 360, ROCKSTAR.

Partnerzy:  Urząd Miasta Olsztyn, Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Filharmonia Warmińsko-Mazurska, Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne, Warmia: Rebelia Kultury, ipla tv, Vice, Almatur, Make Some Noize, Step Dealers oraz Agencja Plej.

Patroni medialni: 4Fun.tv, Radio Eska, Gazeta Olsztyńska, YouTube, Muzodajnia.pl, CGM.pl, Lubiszto.org, Independent.pl, Pora.pl, Klubowa.pl, Muzyka.pl, Rapduma.pl, OneLove.org.pl, Freestyle.pl, Orientacja.pl, NaszOlsztyniak.pl, Wm.pl, Hip-hop.pl, Szkolytanca.pl oraz Break.pl.

Bruk Festival 2012

Europejskie Dni Kultury i Sztuki Ulicznej – VIII Edycja3 – 13 lipca 2012, Olsztyn

Bruk 2012 to już ósma edycja największego festiwalu kultury ulicznej w Polsce. W tym roku w programie imprezy ponownie znajdą się warsztaty taneczne, beatboxowe, intrumentalne i dj’skie, a także nowe warsztaty wokalne oraz odmieniony cykl zajęć dla młodych filmowców – MillionYou Film & TV. Niezwykle ważną częścią festiwalu będą również zawody – w tym roku rozegrane zostaną one aż w 5 kategoriach – dj, beatbox, dancehall, taniec hip-hop oraz breakdance.


Zwieńczeniem dziesięciu festiwalowych dni będzie Wielki Finał, w ramach którego tradycyjnie zobaczymy 2 niezwykłe spektakle teatralne – Bruk Mega Show w wykonaniu warsztatowiczów oraz Fuzję Styli z udziałem brukowych instruktorów i gwiazd. Podczas imprezy odbędzie się także Finał Breakdance European Challenge, w którym udział wezmą najlepsze światowe ekipy bboys. Wielki Finał Bruk Festivalu 2012 obejrzeć będzie można na żywo na antenach 4Fun.tv, Orange Sport oraz na platformie ipla.


Zupełną nowością podczas tegorocznego Bruku będzie własna scena na Rynku Starego Miasta – Rockstar Bruk Stage. Odbędą się tam jam’y, imprezy towarzyszące, afterparties oraz inne wydarzenia związane z festiwalem. Wśród nowych lokalizacji znajdzie się też Filharmonia Warmińsko-Mazurska oraz Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne. Na brukowej mapie pozostanie Galeria Spichlerz, Scena Staromiejska, a także baza noclegowa w Kortowie, gdzie mieszkać będą uczestnicy warsztatów oraz młodsi Brukowicze zakwaterowani w ramach Kortowo FunFestival biura podróży Almatur.
Jak co roku Bruk Festival pełen będzie gwiazd kultury ulicznej z Polski i zagranicy. Wśród tancerzy zobaczymy m.in. Bboy’a Rezky’ego z Rosji, Kelechi’ego z Niemiec, Anię Jujkę, Ulę „Afro” Fryc oraz Bboy’a Bartazza. Świat beatboxu reprezentować będą Dharni z Singapuru, Roxorloops z Belgii, Pejot oraz goście. Dj’ingiem i produkcją muzyczną zajmą się m.in. Dj Kostek oraz Dj Chmielix, a warsztaty instrumentalne poprowadzą muzycy z formacji Pilichowski Band. Zajęcia z adeptami sztuki filmowej poprowadzą m.in. Piotr Kielar i Xawery Żuławski. Ciekawie zapowiada się też turniej Breakdance European Challenge – w jury zasiądą m.in. Flaco (Ghost Crew) ze Szwecji oraz Maurizio (7 Gemz) z Włoch, a pula nagród wyniesie ponad 2000 Euro. Swój udział w zawodach potwierdziły już ekipy Top9 z Rosji oraz Flow Mo z Finlandii.


Bruk Festival to jedyna w Polsce impreza promująca kulturę uliczną na tak wielu płaszczyznach jej działalności. Bruk to także niepowtarzalna okazja, by na żywo zobaczyć gwiazdy ulicznej muzyki, tańca, graffiti, beatboxu, teatru czy dj'ingu i szlifować swoje umiejętności u ich boku. Wszystkie dotychczasowe edycje (2005-2011) okazały się sukcesem i udowodniły, że wydarzenia tego typu są w Polsce niezwykle potrzebne. Masowo angażując młodzież w atrakcyjne działania artystyczne i rozrywkę, Bruk Festival pokazuje pozytywny wzorzec i udowadnia, że miejska przestrzeń może być miejscem uprawiania sztuki i sportu bez agresji i przemocy. Warsztaty i spotkania twórcze w ramach Bruk Festivalu zgromadziły na przestrzeni siedmiu ostatnich lat ponad 2500 osób szkolących się w kilku dziedzinach: dj'ingu i produkcji muzycznej, beatbox'ie, tańcu, grze na instrumentach muzycznych oraz sztuce aktorskiej i reżyserskiej. 


Bruk Festival to 10 dni muzyki, warsztatów, zawodów, jamów, battelek, teatru i imprez. Czysta pasja i światowy poziom.

 

  • Dodał: plej
  • Zakceptowany: 20.06.12
  • Ostatnie zmiany: 20.06.12


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony