Wspomnienia zeszłych wakacji – Mazury Hip-Hop Festiwal 2010!

Wspomnienia zeszłych wakacji – Mazury Hip-Hop Festiwal 2010!

Nadchodzi X edycja Mazury Hip-Hop Festiwal! W dniach 4-6.VIII świętować będziemy Jubileusz najstarszego i największego festiwalu muzyki hip-hop w Polsce.

W tym roku na festiwalowiczów czeka jeszcze więcej atrakcji - trzy dni, nowości w miasteczku festiwalowym, bitwy, showcase'y i oczywiście masa koncertów. W zeszłym roku na Mazurskim Hip Hop Festiwalu wystąpili O.S.T.R., K.A.S.T.A. Squad, Rahim, DonGuralesko, Waldemar Kasta, Molesta Ewenement, GrubSon i 3oda, SzSz Allstars. Imprezę poprowadził niezawodny Proceente, wspierał go Rufin MC, a na gramofonach grał Dj Mini.

Już dziś zobaczyć można film z tamtego wydarzenia. Wystarczy kilka minut, aby poczuć klimat polskiego hip-hop'u nad mazurskimi jeziorami. Zapraszamy do oglądania klipu pod adresem:

http://www.youtube.com/watch?v=tscOBI869a4

Przypominamy o trwającym II etapie głosowania konkursu support MHHF. Do ścisłego finału tj. występu na Mazury Hip-Hop Festiwalu 2011 w dniach 4-6 sierpnia w Twierdzy Boyen w Giżycku przejdzie 10 zespołów/emcees, które wyłoni Jury konkursowe, biorąc pod uwagę głosowanie fanów.

Na fanpage'u facebook (http://www.facebook.com/MazuryHipHopFestiwal) Mazury Hip-Hop Festiwal udostępnione zostały wszystkie nadesłane dema w postaci MP3 do odsłuchu. Każdy może przesłuchać wszystkie zgłoszenia, jak również napisać komentarz czy chce by dany zespół lub emcee zagrał w Giżycku. Wystarczy wtedy nacisnąć przycisku Lubię to! pod postem muzycznym każdego artysty, aby oddać głos.

Na stronie www.mazuryhiphopfestiwal.pl umieszczono SONDĘ, która została ułożona według numerów od 1 zgłoszenia do ostatniego (163). W niej można oddać swój głos na poszczególnych artystów. Głosowanie trwa do 6 czerwca do 23:59. Wyniki zostaną opublikowane dwa dni później - 8 czerwca.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.mazuryhiphopfestiwal.pl oraz profilu Facebook (http://www.facebook.com/MazuryHipHopFestiwal).

Facebook:
Kategoria: hip hop,
Tagi: brak
  • Dodał: radi
  • Zakceptowany: 02.06.11
  • Ostatnie zmiany: 19.07.11


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony