Hukos - Okno z Widokiem na Polskę gośc. Miszkers - singiel

Hukos - Okno z Widokiem na Polskę gośc. Miszkers - singiel

Wytwórnia STEP RECORDS oraz białostocki raper HUKOS zapraszają wszystkich do odsłuchu utworu „Okno z Widokiem na Polskę", w którym gościnnie udzielił się inny reprezentant białostockiej sceny - Miszkers. Za podkład w tym nagraniu odpowiada Poszwixxx, główny producent oraz raper z Fabuły.

Jest to bonusowy utwór nagrany przez Hukosa z myślą o reedycji albumu „Ostrze Moich Oskarżeń", która pojawiła się na rynku w maju 2011 roku. Album z poprawioną szatą graficzną oraz dodatkowym nagraniem znajdziesz w sklepie internetowym www.preorder.pl w atrakcyjnej cenie 15 PLN oraz we wszystkich dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju (Media Markt, Empik...).

Warto także wspomnieć o pracach Hukosa nad najnowszym albumem zatytułowanym „Knajpa Upadłych Morderców". Premiera wydawnictwa, które już teraz zapowiada się wprost fenomenalnie, odbędzie się po wakacjach. O dokładnej dacie jeszcze poinformujemy.

Póki co zapraszamy do odsłuchu utworu „Okno z Widokiem na Polskę" z gościnnym udziałem Miszkersa. Więcej informacji już niebawem.

Facebook:
Kategoria: hip hop,
Tagi: brak
  • Dodał: radi
  • Zakceptowany: 29.06.11
  • Ostatnie zmiany: 19.07.11


© 2001 - 2023 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony