THE BREAK KING - 3 dni breakingu WARSZAWIE!

THE BREAK KING - 3 dni breakingu WARSZAWIE!

THE BREAK KING (9, 10, 11 Listopada 2012 - WARSZAWA)

https://www.youtube.com/watch?v=mysGO0UF8A0 - "BBOY LIFESTYLE"

THE BREAK KING jest trzy dniowym wydarzeniem całkowicie poświęconym jednemu z czterech głównych elementów HIP HOPu, a dokładniej BREAKINGowi, powszechniej znanemu jako BREAK DANCE.

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć jak doszliśmy do tego że Polska została oznaczona na światowej mapie Breakingu; kto miał na to wpływ albo jak trenować żeby osiągnąć sukces w swojej tanecznej karierze i stać się jednym z najlepszych bboys na naszej scenie, to musisz wpaść na specjalny PANEL DYSKUSYJNY i WARSZTATY.

Drugiego dnia imprezy odbędzie się turniej 1vs.1 dla bboys i bgirls w nowatorskim systemie"BREAK KING". Swój udział w turnieju potwierdzili tancerze z całej Polski, jak i z zagranicy, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności i rywalizować z bboyami/bgirls, których widzi pierwszy raz w życiu. 
Oprócz głównego turnieju odbędą się również konstesty dla specjalistów od TOP ROCKÓW, FOOTWORKÓW i POWER MOVESÓW.

Więc jeśli chcesz stać się częścią tego wydarzenia, poznać historie naszej sceny, albo zdobyć tytuł pierwszego "KRÓLA" i zgarnąć 1000 zł w gotówce to nie może cię zabraknąć na THE BREAK KING !!!

WIĘCEJ INFO??? - https://www.break.pl/wydarzenie/16642-the_break_king© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony