Pih wchodzi do studia po Dowód rzeczowy Nr 2!

Pih wchodzi do studia po Dowód rzeczowy Nr 2!

Wielu z Was z utęsknieniem wyczekiwało tej informacji. Po świetnie przyjętej pierwszej części trylogii Piha nadszedł czas na kontynuację. Z nieskrywaną radością chcielibyśmy poinformować o rozpoczęciu prac nad „Dowodem Rzeczowym Nr 2"!

Jakiś czas temu w jednej z zapowiedzi raper uchylił nieco rąbka tajemnicy informując fanów o nagraniu dwóch pierwszych numerów: „To Coś Więcej Niż Rap" oraz „Zna To Każdy Dobry Chłopaczyna z Bloków". Dosłownie kilka godzin temu zarejestrowany został kolejny, trzeci już track zatytułowany „O 1 Drink Za Dużo (ToTenCham Obskur)". Na ten moment możemy zdradzić, że jesteśmy zachwyceni poziomem materiału nagranego dotychczas przez Piha, mimo że przez bardzo długi czas byliśmy trzymani w niepewności, co do ostatecznej formy nadchodzącego projektu.

Tym samym chcieliśmy oficjalnie ogłosić początek promocji „Dowodu Rzeczowego Nr 2". Zapewniamy, że na bieżąco będziemy Was informować o postępach w nagrywaniu piątej solowej płyty Piha! W najbliższym czasie możecie spodziewać się filmików ze studia, pierwszego singla oraz klipu! Trzymajcie rękę na pulsie. Gra się dopiero rozpoczyna!

Po najświeższe info wbijaj na oficjalny profil Piha na facebooku!

LINK: http://www.facebook.com/pihszou?ref=ts

Facebook:
Kategoria: hip hop, rap
Tagi: brak
  • Dodał: radi
  • Zakceptowany: 16.07.11
  • Ostatnie zmiany: 19.07.11


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony