Obywatel MC - preorder, okładka i promomix!

Obywatel MC - preorder, okładka i promomix!

Przygotowujący się do premiery albumu "Getto Deluks" Obywatel MC uderza ze zdwojoną siłą.

Po pierwsze: Ujawniamy okładkę i tracklistę płyty, którą można już zamawiać w preorderze na stroniehttp://prosto.pl/shop/product/getto-deluks/CD/ . Będzie to limitowana edycja zawierająca jako bonus tracki "Pościg remix The Returners" oraz "Słowo remix Szczur". Przy wybraniu opcji przedpłaty i dostawie na terytorium Polski, przesyłka będzie gratis. Realizacja zamówień rozpocznie się 19 lutego 2013 roku.

Po drugie: Aby przekonać fanów do zakupu płyty, Obywatel MC z DJ-em Centem przygotowali do odsłuchu promomix albumu, czyli "Getto Deluks" w pigułce.

Oficjalna premiera albumu "Getto Deluks" 22 lutego 2013 roku!

Obywatel MC

Jeden z prekursorów kultury hip hop Polsce, na scenie obecny od 1994 roku. Wówczas to pod ksywą Kear reprezentował swoje graficiarskie i rapowe ekipy, po tym jak w wieku 18 lat przeniósł się na stałe do Gdańska.

Po rozwodzie rodziców od najmłodszych lat wychowywały go ulica i hip hop. Zasady takie jak lojalność, respekt, rozwój ukształtowały go jako człowieka. Przytłaczająca rzeczywistość i realia tylko dopingowały do kolejnych działań. Okres ten utożsamia z ważnym dla niego hasłem – „skoro mam żyć w getcie, to niech to getto będzie deluks”.

Właśnie pod szyldem  Deluks w 2001 roku wraz z Centem i Rybsonem, we współpracy z Wacem, ukazał się pierwszy oficjalny singiel z udziałem Keara – „Graffiti”. Kawałek ten został wybrany singlem roku w plebiscycie magazynu „Ślizg” i przeszedł do klasyki rodzimego rapu.

Równie dobrze został przyjęty album projektu PCP, który połączył siły grup Deluks, JWP i Intoksynator. Formacja, w skład której wchodziło dziewięciu raperów, dwóch didżejów i producent, otrzymała od czytelników „Ślizgu” nagrodę za debiut 2004 roku. Właśnie na albumie PCP narodził się „Obywatel MC” .  Ten solowy numer Keara inspirowany był zmianami systemów politycznych i przemianami społecznymi w Polsce od stanu wojennego do demokracji. Dodatkową inspiracją była przygoda ze Stocznią Gdańską, gdzie Deluksi mieli swoje studio Vabank.

Po 3 latach od powstania PCP Obywatel MC równolegle oprócz muzyki, którą tworzył do szuflady, zaczął ścigać się w zawodach motocross i cross country. W 2010 roku wygrał puchar Polski w klasyfikacji generalnej, a w 2011 po raz pierwszy w karierze stanął na podium mistrzostw Polski.

W 2012 roku w czerwcu zawiesił karierę moto,  jednak niespokojna dusza daje o sobie znać ponownie. Obywatel MC powrócił do studia i nagrywania, efektem czego jest materiał - podsumowanie miłości Obywatela MC a.k.a Kear Deluks do kultury hipopowej. Jest to hołd oddany jej 4 elementom (RAP, GRAFFITI, TURNTABLISM, BRAKDANCE) i ludziom, którzy reprezentowali i reprezentują jej wartości po dziś dzień. 

 

                   Tracklista: 

1    Skit - Majutek & Blancik
2    Hałas!
3    Break King
4    Ojca chrzestnego syn
5    Na Bakier
6    Nie spać!  Zwiedzać!
7    Skit - 222
8    Pościg
9    Bitwa
10    Słowo
11    To Yest ta Gra
12    Do dna
13    Jak nie my to kto feat. RDW, Rybson
14    Propsy
15    Outro
16    Bonus: Pościg REMIX The Returners
17    Bonus: Słowo REMIX Szczur

  • Dodał: BeretH_
  • Zakceptowany: 29.01.13
  • Ostatnie zmiany: 29.01.13


© 2001 - 2019 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony