Czy Hip Hop Opole powróci w 2013 roku? Petycja

Czy Hip Hop Opole powróci w 2013 roku? Petycja

Twórcy inicjatywy „Jestem za przywróceniem festiwalu Hip Hop Opole” powracają. Tym razem wystosowali petycję do Zarządu Telewizji Polskiej z prośbą o reaktywacje kultowej hip-hopowej imprezy, która miałby towarzyszyć tegorocznej jubileuszowej edycji Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Za inicjatywę odpowiedzialni są Tomasz Siemek, Dawid Szynol i Łukasz Wojciechowski, założyciele fan page’a „Jestem za przywróceniem festiwalu Hip Hop Opole w 2012 roku”, który w krótkim czasie osiągnął 45 tysięcy zwolenników.

„Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni motywacją ludzi do podpisywania petycji. Nie minęły dwie doby, a liczba osób zaproszonych do wydarzenia wynosi już ponad 5 000. Mamy nadzieję, że do końca tygodnia przyłączy się do nas więcej internautów niż do wydarzenia koncertu Justina Biebera (śmiech) – mówi Tomasz Siemek.

Do inicjatywy odniósł się także sam Hirek Wrona:
Petycję w sprawie organizacji Hip-Hop Opola popieram i bardzo cieszę się z tej inicjatywy. Jako pomysłodawca, scenarzysta i prowadzący czterech poprzednich edycji – 2001-2004 – mam nadzieję, że Telewizja Polska skorzysta z tej fantastycznej okazji jaką jest 50 Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Potencjał technologiczny i organizacyjny Telewizji Polskiej może być decydujący przy realizacji tego przedsięwzięcia. Jest bardzo wielu wspaniałych artystów z kręgu kultury hip-hop (raperów, beatmakerów, graficiarzy, b-boyów czy turntablistów), którzy zasługują na to by wystąpić podczas tego Festiwalu. I tak jak dawniej – nie na scenie głównej, ale „na mieście”, na ulicy – tam gdzie jest najbardziej sprzyjające środowisko dla hip-hopu. Mając nadzieję na to, że odbędzie się Hip-Hop Opole 2013 łączę pozdrowienia.

Zachęcamy do wzięcia udziału w petycji – liczymy na Twój głos! Zajmie Ci to dosłownie minutę:
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=9258

LINKI:
petycja - http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=9258
fanpage inicjatywy - https://www.facebook.com/festiwal.hip.hop.opole
wydarzenie na FB - https://www.facebook.com/events/152013661621034/

 

Facebook:
Kategoria: hip hop, rap
Tagi: brak
  • Dodał: BeretH_
  • Zakceptowany: 04.02.13
  • Ostatnie zmiany: 05.02.13


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony