Vixen w projekcie Równiacha!

Vixen w projekcie Równiacha!

"Jesteśmy równi spełniamy marzenia"
to najnowszy projekt Równiacha, w którym udział zapowiedziała bardzo duża liczba polskich raperów oraz producentów.

Celem akcji jest zwrócenie uwagi na istniejące wśród młodzieży podziały, a także szansa na spełnienie marzeń osób już i tak boleśnie potraktowanych przez los. Oczywiście nie jesteśmy w stanie spełnić tych najważniejszych marzeń, ale przyjęliśmy zasadę - małymi krokami do celu

W projekcie pomocną ręką wyciągnęli m.in.: CIRA (Fama Familia), Mateusz L PRO Łapot - odpowiedzialny za sampel, a także mix całego projektu, Bas Tajpan, Metrowy - którego zwrotka na pewno Was powali na łopatki Oczywiście to nie wszyscy...

Na naszym równiachowym profilu fb co jakiś czas udostępniamy informacje o kolejnych osobach, biorących udział w tym przedsięwzięciu.
Również w dniu dzisiejszym chcielibyśmy przedstawić Wam kolejnego równiachowego przyjaciela, którym jest Vixen Beatz - znany Wam z wielu kolaboracji, producent i mc, który obecnie związany jest z wytwórnią RPS Enterteyment.

To właśnie Vixen zapoczątkował nasz projekt od strony wokalnej, oddając jako pierwszy zaledwie po paru godzinach nagraną zwrotkę, która zwaliła nas z nóg. Zapewne większość z Was słyszała już album "Kontinuum" - jeżeli nie... SZCZERZE POLECAMY!

Przygotowujemy również coś specjalnego - dla WAS! Chcecie w tym uczestniczyć?
Wbijajcie na: https://www.facebook.com/stowarzyszenie.rowniacha

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2020 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony