Hip-Hop Festiwal Prusice już blisko!

Hip-Hop Festiwal Prusice już blisko!

Hip-Hop Festiwal Prusice już blisko!

21 czerwca pod Wrocławiem odbędzie się pierwsza edycja hip-hopowego festiwalu  „Hip-Hop Festiwal Prusice”. Na scenie festiwalu wystąpią m.in. Onar, Pih czy Sobota. Organizatorzy póki co w tajemnicy zachowują to, kto będzie gwiazdą imprezy, gdyż to zależy od tego czy znajdzie się sponsor.

Hip-Hop Festiwal Prusice odbędzie się 21 czerwca na w Prusicach pod Wrocławiem. Organizatorem jest Piotr Bartosik oraz gmina Prusice, będąca jednocześnie gospodarzem imprezy.  Znana jest już lista wykonawców oraz harmonogram występów. Całość poprowadzi Michał Skoreński, znany jako Majki Majk.

 – Festiwal ma charakter ogólnopolski, tak więc jego promocja obejmie cały kraj – mówi Piotr Bartosik. –  Między innymi pojawią się wideozapowiedzi. W reklamę zaangażują się: Stoprocent, Lucky Dice, Step Records oraz Diamante Wear. Spodziewamy się najazdu fanów hip-hopu. Planowana jest organizacja dojazdów wynajętymi autobusami z większych miast Polski. To pierwsza edycja naszego festiwalu, zainteresowanie jest ogromne i już planujemy kolejne jego odsłony – dodaje.

Głównym sponsorem Festiwalu jest gmina Prusice, ale organizatorzy cały czas są otwarci na różne możliwości współpracy oraz sponsoring.

Niedługo na dniach okaże się także finalizacja umowy z przewoźnikami którzy zagwarantują dojazd w obie strony na festiwal z głównych miast okolicy dolnego śląska. Organizatorzy postanowili także wydać limitową serię czapek fullcap festiwalu niedługo dostępnych na stronie Facebook festiwalu.

Harmonogram występów:

14:50 Główne otwarcie imprezy/Kilka słów od organizatora

15:00 Dondi

16:00 ZBUKU

17:00 Młody M

18:00 Hukos/Cira

19:00 Onar

20:00 Słoń

21:00 Pih

22:00 Sobota

23:00 Sitek

00:00 Cornolio/ALG

01:00 Adee

02:00 Kwiat

03:00 Zakończenie

 

Patroni medialni: Step Records, Lucky Dice, Diamante Wear, Stoprocent, Bashesh, Kupujcie Polski Rap, Popkiller.pl, Rapduma.pl, Rapportal, Mobilizacja.pl, dlastudenta.pl, Hip-Hop.pl, Rapluz, Slizg.eu, Break.pl, Andegrand.pl, RespectHH.pl, UlicznyFlow.pl, Rapsite.eu, Rapiszon.pl, Outschematic, Wolnestyle.pl, Polska Marka Skateshop, Sztos Ubrania, preorder.pl, Patriotic, zhaftujsie.pl, Hustla.pl, rbl.tv.

 

Więcej:

http://facebook.com/hiphopprusice

http://www.facebook.com/events/483815381691406/

  • Dodał: Piotroq
  • Zakceptowany: 20.05.13
  • Ostatnie zmiany: 20.05.13

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2021 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony