Zapowiedź preorderu płyty Bladego Krisa

Zapowiedź preorderu płyty Bladego Krisa

Przedstawiam Wam pierwszy singiel "Beatbox Rocker" promujący debiutancki album Bladego Krisa o tym samym tutyle - "Beatbox Rocker". Gościnnie w utworze występują członkowie grupy Waite A Minute, której Kris jest współzałożycielem.

Preorder płyty dostępny jest na AlohaSklep.pl: http://www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/421-plyta-blady-kris-beatbox-rocker-cd-dvd-gratis.html

Album Blady Kris "Beatbox Rocker" składa się z dwóch wyjątkowych płyt: na płycie CD znajduje się trzynaście premierowych utworów autorstwa Bladego Krisa, natomiast płyta DVD zawiera dziewięć lekcji beatboxu, podczas których Blady Kris wprowadza odbiorcę w świat sztuki władania głosem i mikrofonem. Dodatkowym bonusem jest wersja DVD teledysku "Beatbox Rocker".

Ogromny pływ na brzmienie utworów miał belgijski producent Fatty K, który współpracował z Krisem podczas miksu i masteringu.

Poligrafia to dzieło Piotra Okulewicza, niesamowitego malarza ze Szczecinka. Metoda jaką posługuje się Piotr to połączenie malowania areografem i obróbki cyfrowej. I tak powstała grafika oddała osobosty klimat płyty Krisa.

Tracklista audio CD:

1. Intro
2. Beatbox Rocker
3. Lie
4. Famous Moon
5. Lion
6. Don't Mind
7. Enough
8. Facebook Monster
9. Green Tara
10. Trust Me
11. I Want You
12. Sen
13. Halo

Tracklista DVD:

L1 - stopa&hi-hat
L2 - rimshot
L3 - werbel
L4 - pierwszy rytm
L5 - drugi rytm
L6 - podsumowanie podstaw
L7 - sceniczność
L8 - głośność vs jakość
L9 - kontrola bitu
Teledysk Blady Kris "Beatbox Rocker"

W sobotę 28 czerwca, w dniu premiery płyty "Beatbox Rocker", Blady Kris pojawi się w sklepie Saturn w Złotych Tarasach. W planie jest pokaz beatboxu oraz warsztaty wokalne. Będzie również okazja, żeby porozmawiać z Bladym i wyjść z podpisanym przez artystę egzemplarzem albumu "Beatbox Rocker".

partnerzy płyty: Fonografika, AlohaSklep.pl, Plej, BG Multimedia


Krzysztof Kadela, znany jako Blady Kris, to najpopularniejszy polski beatboxer. Jest pierwszym Mistrzem Polski Beatboxu oraz zasiada jako sędzia w międzynarodowych bitwach beatboxowych.

Spopularyzował sztukę wokalnej perkusji w Polsce, dzięki występowi w pierwszej edycji programu Mam Talent, gdzie dostał się do finału. Na swoim koncie ma ponad 2000 koncertów w Europie i Azji, ściśle współpracuje z polskim radiem i telewizją. Od kilku lat jest współorganizatorem międzynarodowego festiwalu teatralno-ulicznego Bruk Festival, gdzie wyszkolił 3 ostatnich mistrzów Polski w beatboxie. Znany jest ze swojej unikalnej metody nauczania, nazwanej "Chórem Bladego Krisa" - treningowi, który pozwala w 2 tygodnie posiąść umiejętności, które młodzi beatboxerzy ćwiczą przez pół roku.

Na co dzień ten miłośnik psów zajmuje się komponowaniem i produkcją muzyczną oraz konsekwentnie buduje i rozwija swoją markę.

Facebook:
Kategoria: hip hop, beatbox
Tagi: brak
  • Dodał: BeretH_
  • Zakceptowany: 11.06.14
  • Ostatnie zmiany: 11.06.14

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2020 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony