JWP/BC w hołdzie dla Seana Price’a!

JWP/BC w hołdzie dla Seana Price’a!

Na yt kanale JWP Crew pojawił się nowy utwór popularnej warszawskiej grupy. Wyprodukowany przez Siwersa „Wild Style” to energetyczne rapowe bragga z gościnnym udziałem zmarłego niespodziewanie w sierpniu Seana Price’a – członka takich kultowych ekip zza oceanu, jak Heltah Skeltah i Boot Camp Clik.

https://www.youtube.com/watch?v=jWjybHWkN6c

Ero, Siwers, Łysol, Kosi i DJ Falcon1 postanowili uczcić w ten sposób pamięć jednej ze swoich największych hiphopowych inspiracji. Jak poinformował zespół w zamieszczonym pod video opisem:

Sean Price był dla nas wielką inspiracją. Wychowani na twórczości Boot Camp Clik i Duck Down Music znamy na wylot zarówno płyty Heltah Skeltah, jak i solową twórczość Rucka. Występ Seana na zeszłorocznych urodzinach JWP to był zaszczyt i wyróżnienie. Nagranie wspólnego utworu spełnieniem rapowego marzenia. Liczyliśmy, że uda się nam jeszcze razem podziałać - niestety los zdecydował inaczej. 

8 sierpnia odeszła od nas ikona nowojorskiego undergroundu. Niespodziewanie i zdecydowanie przedwcześnie. Niech to będzie Hołd dla Człowieka i Artysty, który pokazał nam prawdziwy "dziki styl". SEAN P RIP


Artysta: JWP/BC

Utwór: Wild Style

Gość: Sean Price

Produkcja: Siwers

Rap: Ero, Siwers, Sean Price, Kosi, Łysol

Cuty: Falcon1

Realizacja: Szczur w Planet Beats Studio

Mix/master: Marek "Maro Music" Walaszek w Addited To Music Studio

LP: "Sequel"

RHW Records 2015

  • Dodał: urbangarden
  • Zakceptowany: 11.09.15
  • Ostatnie zmiany: 11.09.15


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony