Przedpremierowy odsłuch albumu JWP/BC „Sequel”!

Przedpremierowy odsłuch albumu JWP/BC „Sequel”!

Na dwa dni przed oficjalną sklepową premierą do online’owego odsłuchu trafił właśnie cały nowy album JWP/BC. Płytę „Sequel” możecie sprawdzić w serwisie Deezer. Na oficjalny kanał youtube’owy kanał JWP CREW longplay trafi natomiast w weekend.

 

Link do odsłuchu: http://www.deezer.com/album/11306772

 

Długo-oczekiwany album "Sequel" to unikalny zapis pasji, stylu i chemii, które jednoczą wszystkich reprezentantów barwnej ekipy JWP/BC. To suta dawka żywiołowej i błyskotliwej rapowej energii, której przedsmak czuliśmy w każdym z bijących w ostatnich latach rekordy popularności singli JWP/BC. Eros, Kosi, Łajzol, Siwers, Szczur i DJ Falcon1 przygotowali materiał na miarę hiphopowej płyty roku. Bez oglądania się na chwilową modę, bez łapczywego podążania za czerstwymi trendami - za to z otwartą głową na dobre i różnorodne brzmienia, które dla wielu słuchaczy mogą być nie lada zaskoczeniem. Solidna i kreatywna praca w Planet Beats Studio przyniosła efekt w postaci 18 starannie wyselekcjonowanych utworów. Oprócz beatów Szczura i Siwersa na płycie usłyszymy też produkcje: TMK, Night Marks Electric Trio, The Returners i WhiteHouse. Gościnne zwrotki położyli zaś: śp. Sean Price (Heltah Skeltah, Boot Camp Clik), Tede i Numer Raz (Warszafski Deszcz), Jeżozwierz, a także Kokot (Official Vandal). W turntablistycznych zmaganiach DJ-a Falcon1 wspomogli: DJ Def, DJ Tuniziano, The Returners, DJ Kebs oraz DJ Noriz. Swoje trzy grosze dorzucili również instrumentaliści: Mr Krime (klawisze) oraz Korzeń (trąbka). Za projekt okładki odpowiada Full Metal Jacket. 

 

Longplay „Sequel” promują single „Wild Style” (z gościnnym udziałem śp. Seana Price’a) oraz „Iceman”:

 

https://www.youtube.com/watch?v=jWjybHWkN6c

https://www.youtube.com/watch?v=GuMPyKzCzIw

 

Limitowana preorderowa wersja albumu jest wciąż dostępna na:

 

http://jwpcrew.pl/p/jwpbc-sequel-preorder-premiera-16-10-15/

 

A już w sobotę 17 października – dzień po oficjalnej premierze – odbędą się dwa spotkania premierowe w Warszawie. Najpierw – o godz. 15:00 – JWP/BC spotka się z fanami w Galerii Koloru przy ul. Hożej 9a, a następnie – o godz. 17:30 – w Serum Sklepie w CH Land na Służewiu. Będzie do doskonała okazja do kupienia płyty, zdobycia autografów czy pamiątkowego zdjęcia. Więcej szczegółów pod poniższym linkiem:

 

https://www.facebook.com/events/1635882600015102

 

Zachęcamy też do udziału w oficjalnej jesienno-zimowej trasie koncertowej JWP/BC Sequel Tour 2015/2016. Pełna i wciąż rosnąca lista koncertów poniżej:

 

https://www.facebook.com/events/1634308006820787

 

  • Dodał: urbangarden
  • Zakceptowany: 20.10.15
  • Ostatnie zmiany: 20.10.15

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2023 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony