Bitwa taneczna już w ten weekend w Bytomiu

Bitwa taneczna już w ten weekend w Bytomiu

Trwa rywalizacja w ramach pierwszej ogólnopolskiej ligi tańca break dance, M1 Dance Battle, w której pula nagród wynosi 125 000 złotych, a nagroda finałowa – 30 000 złotych. Najbliższa impreza z tego cyklu odbędzie się już w sobotę, 24 października, w Teatrze Ruchu i Tańca Rozbark w Bytomiu.

Liga tańca M1 Dance Battle wystartowała we wrześniu 2015 roku. Jako ogólnopolski turniej tańca break dance, z ciągłym rankingiem drużyn, jest to pionierskie przedsięwzięcie, w opozycji do pojedynczych zawodów, które były dotąd organizowane.

12 grup tanecznych, które zdobędą największą liczbę punktów podczas każdego z 7 wydarzeń serii zostanie zakwalifikowanych do finału M1 Dance Battle, który odbędzie się w maju 2016 roku. Podczas imprezy finałowej grupy taneczne liczące minimalnie 4 i maksymalnie 8 uczestników będą musiały zaprezentować układy choreograficzne. Układy choreograficzne będą prezentowane do muzyki wybranej przez zespoły taneczne i będą trwały co najmniej 5 minut każdy. Zwycięzca zostanie wybrany na podstawie decyzji sędziów.

Pierwsze spotkanie w ramach M1 Dance Battle odbyło się 26 września w Warszawie, ciesząc się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony rywalizujących ekip tanecznych, jak i publiczności. Pierwsi zwycięzcy – Zames Crew – zagwarantowali sobie miejsce w klasyfikacji, teraz czas na kolejnych tancerzy.

Na najbliższe eliminacje M1 Dance Battle zapraszamy już w najbliższą sobotę, 24 października, w Teatrze Ruchu i Tańca Rozbark w Bytomiu.Eliminacje do turnieju rozpoczną się o godzinie 15:00 i obowiązuje na nie wcześniejsza rejestracja. Bytomskie finały, otwarte dla publiczności, potrwają od godziny 19:00.

Facebook:
Kategoria: hip hop, beatbox , breaking
Tagi: m1 dance battle
  • Dodał: becet
  • Zakceptowany: 20.10.15
  • Ostatnie zmiany: 20.10.15

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2021 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony