Przywitaj wakacje z JWP Days 2016 – ruszyła sprzedaż biletów!

Przywitaj wakacje z JWP Days 2016 – ruszyła sprzedaż biletów!

Już 25 czerwca w plenerach i wnętrzu stołecznego klubu 1500m2 (ul. Emilii Plater 29) odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. W południe wystartuje Street Market i zlot najlepszych warszawskich foodtrucków, a atmosferę miejskiego święta dopełnią zawody deskorolkowe w formule skate i sety didżejskie na świeżym powietrzu. Zwieńczeniem całodniowej imprezy będzie jak zawsze huczny koncert ekipy JWP/BC, która zaprezentuje premierowo na scenie zremisowany w całości album „Sequel”.

                    

W ramach JWP DAYS 2016 odbędą się największe w Warszawie targi muzyczno-streetwearowe, czyli dawno nieobecny Street Market. Podczas siódmej odsłony tej imprezy wystawi się kilkadziesiąt niezależnych marek ubraniowych, sklepów płytowych, labeli wydawniczych, a także artystów i prywatnych kolekcjonerów (będzie więc okazja, aby spotkać ulubionych artystów na labelowych stoiskach). Klimat wydarzenia dopełni zlot najlepszych foodtrucków z różnorodnym, smacznym i bogatym menu ulubionych potraw warszawiaków. Emocji nie zabraknie także dzięki zawodom deskorolkowym w formule skate, które odbędą się w godzinach popołudniowych i będą otwarte dla wszystkich chętnych uczestników. Atmosferę miejskiego święta dopełni muzyka serwowana na żywo z gramofonów przez DJ-ów i producentów odpowiedzialnych za zremisowanie płyty „Sequel” JWP/BC.

 

Zwieńczeniem pełnego wrażeń dnia będzie wieczorny koncert ekipy JWP/BC, która wykona premierowo przygotowane specjalnie na tę okazję remiksy utworów z płyty "Sequel". Występ gospodarzy JWP DAYS 2016 uzupełnią sety didżejskie oraz showcase'y gości specjalnych. Ich personalia zostaną ujawnione już wkrótce na oficjalnej stronie wydarzenia:

 

https://www.facebook.com/events/240530919647188

 

JWP DAYS 2016 - all day & night - muzyka na żywo, zakupy, jedzenie, deskorolka, koncert premierowy JWP/BC i melanż do białego rana!

 

BILETY NA WIECZORNĄ CZĘŚĆ KONCERTOWĄ:


ONLINE ostępne w aplikacji Going. Znajdziecie tam pulę w ekstra cenie 25 PLN, wystarczy kilka kroków:


- pobierz Going. - goingapp.pl/pobierz

- wybierz "Warszawa"

- wejdź w zakładkę "Wydarzenia w Warszawie"

- filtruj > szukaj: "JWP" > "go"

- kliknij zdjęcie - jesteś na miejscu


STACJONARNIE: dostępne w Galeria KoloruSerum Sklep i SideOne w cenie 35 PLN, w dniu koncertu 45 PLN.

 

WSTĘP NA STREET MARKET I PLENEROWĄ CZĘŚĆ DZIENNĄ BEZPŁATNY!

 

  • Dodał: urbangarden
  • Zakceptowany: 03.06.16
  • Ostatnie zmiany: 03.06.16


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony