Znamy artystów JWP Days 2016 – sprawdź, kto wystąpi 25 VI w 1500m2!

Znamy artystów JWP Days 2016 – sprawdź, kto wystąpi 25 VI w 1500m2!

Organizatorzy ujawnili line-up planowanej na początek wakacji imprezy, firmowanej przez JWP/BC. Na scenie dawnego liceum im. Klementyny Hoffmanowej wystąpią: Otsochodzi (z premierowym warszawskim koncertem albumu „Slam”), Guzior, Kixnare, Falcon1, Steez83 oraz Matat Professionals. Zwieńczeniem koncertowego wieczoru będzie huczny występ ekipy JWP/BC, która po raz pierwszy zaprezentuje na żywo zremisowany w całości album „Sequel”.

 

Video-zapowiedź:

 

https://www.youtube.com/watch?v=UDBlLrZ-7LA

 

25 czerwca w plenerach i wnętrzu stołecznego klubu 1500m2 do wynajęcia (ul. Emilii Plater 29) odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. W ramach JWP DAYS 2016 w samo południe wystartują największe w Warszawie targi muzyczno-streetwearowe, czyli dawno nieobecny Street Market. Podczas siódmej odsłony tej imprezy wystawi się kilkadziesiąt niezależnych marek ubraniowych, sklepów płytowych, labeli wydawniczych, a także artystów i prywatnych kolekcjonerów. Wśród potwierdzonych na ten moment wystawców znaleźli się m.in. 360 Stopni, Ak47 Hip Hop Shop, Alkopoligamia.com, Aloha Entertainment, Dope Cans, Elita, Galeria Koloru, HipHopHeadz.pl, Hrabia Moczy Morda, JWP i Rap History Warsaw.

 

Klimat wydarzenia dopełni zlot najlepszych foodtrucków z różnorodnym, smacznym i bogatym menu ulubionych potraw warszawiaków. Emocji nie zabraknie także dzięki zawodom deskorolkowym w formule skate, które odbędą się w godzinach popołudniowych i będą otwarte dla wszystkich chętnych uczestników. Atmosferę miejskiego święta dopełni muzyka serwowana na żywo z gramofonów przez DJ-ów i producentów odpowiedzialnych za zremisowanie płyty „Sequel” JWP/BC.

 

Link do wydarzenia na fb:

 

https://www.facebook.com/events/240530919647188

 

BILETY NA WIECZORNĄ CZĘŚĆ KONCERTOWĄ:


ONLINE dostępne w aplikacji Going. Znajdziecie tam pulę w ekstra cenie 25 PLN, wystarczy kilka kroków:


- pobierz Going. - goingapp.pl/pobierz

- wybierz "Warszawa"

- wejdź w zakładkę "Wydarzenia w Warszawie"

- filtruj > szukaj: "JWP" > "go"

- kliknij zdjęcie - jesteś na miejscu


STACJONARNIE: dostępne w Galeria KoloruSerum Sklep i SideOne w cenie 35 PLN, w dniu koncertu 45 PLN.

 

WSTĘP NA STREET MARKET I PLENEROWĄ CZĘŚĆ DZIENNĄ BEZPŁATNY. WSTĘP NA KONCERT TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH (18+).

 © 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony