Pierwszy singiel z płyty “Sequel Remixed”JWP/BC – premiera już w sobotę na JWP Days 2016!

Pierwszy singiel z płyty “Sequel Remixed”JWP/BC – premiera już w sobotę na JWP Days 2016!

Rework "Ice Mana" w wykonaniu Kixnare'a to zapowiedź sobotniej premiery albumu "Sequel Remixed". Na tym wyjątkowym krążku usłyszycie reinterpretacje wszystkich utworów z wydanego w październiku 2015 albumu JWP/BC. Do stworzenia remiksów zaproszeni zostali czołowi polscy producenci - także Ci nie kojarzeni na co dzień ze sceną hiphopową.

Preorder albumu SEQUEL REMIXED: http://jwpcrew.pl/p/11077/

Release "Sequel Remixed" uczczony zostanie 25 czerwca całodniowym wydarzeniem JWP Days, którego zwieńczeniem będzie koncert promujący zremiksowany materiał. Na scenie - oprócz JWP/BC - także Otsochodzi z premierowym warszawskim koncertem "Slam" LP, a także Guzior, Kixnare, Falcon1, Steez83 oraz Matat Professionals. A to wszystko w ramach podgrzania atmosfery przed jesienną premierą kolejnego studyjnego longplaya JWP/BC.

JWP Days 2016: https://www.facebook.com/events/240530919647188

W ramach JWP DAYS 2016 odbędą się też największe w Warszawie targi muzyczno-streetwearowe, czyli dawno nieobecny Street Market. Podczas siódmej odsłony tej imprezy wystawi się kilkadziesiąt niezależnych marek ubraniowych, sklepów płytowych, labeli wydawniczych, a także artystów i prywatnych kolekcjonerów (będzie więc okazja, aby spotkać ulubionych artystów na labelowych stoiskach). Klimat wydarzenia dopełni zlot najlepszych foodtrucków z różnorodnym, smacznym i bogatym menu ulubionych potraw warszawiaków. Emocji nie zabraknie także dzięki zawodom deskorolkowym w formule skate, które odbędą się w godzinach popołudniowych i będą otwarte dla wszystkich chętnych uczestników. Atmosferę miejskiego święta dopełni muzyka serwowana na żywo z gramofonów przez DJ-ów i producentów odpowiedzialnych za zremisowanie płyty „Sequel” JWP/BC: 

Street Market 7 Summer Edition:

https://www.facebook.com/events/1541562556153344

 

JWP DAYS 2016 - all day & night - muzyka na żywo, zakupy, jedzenie, deskorolka, koncert premierowy JWP/BC i melanż do białego rana!

 

BILETY NA WIECZORNĄ CZĘŚĆ KONCERTOWĄ:

ONLINE ostępne w aplikacji Going. 

STACJONARNIE: dostępne w Galeria KoloruSerum Sklep i SideOne w cenie 35 PLN, w dniu koncertu 45 PLN.

 WSTĘP NA STREET MARKET I PLENEROWĄ CZĘŚĆ DZIENNĄ BEZPŁATNY

 © 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony