HIP HOP KEMP 2016

HIP HOP KEMP 2016

Najbardziej uznana impreza hip-hopowa w środkowej Europie powraca między 18 a 20 sierpnia po raz piętnasty do czeskiego Hradec Králové! Zaledwie 50 km od granicy polsko-czeskiej na scenie pojawią się tacy gracze, jak Method Man i Redman, Machine Gun Kelly, Pete Rock & CL Smooth, Masta Ace, Anderson .Paak, A-F- R-O, Mick Jenkins czy Looptroop Rockers, oraz liczne grono reprezentantów polskiego podwórka  - Kaliber 44, Tede & DJ Buhh, JWP/BC, Kękę x Paluch, Rasmentalism czy Małpa.

Z okazji 15. edycji festiwalu Hip Hop Kemp możecie także kupić limitowaną paczkę gadżetów! W internetowym sklepie PandaTicket znajdziecie mega pakiet z koszulką, snapbackiem, bletkami, wlepkami i bandaną, wszystko zapakowane w stylowe pudełko. Każdy kto zakupi kempową paczkę weźmie udział w losowaniu dwóch backstage passów i opcji spotkania z jednym z headlinerów 15. edycji!
www.hiphopkemp.pl/limitowana-kolekcja-hhk-2016/

Hip Hop Kemp uzyskał legendarny status nie tylko dzięki corocznym koncertom największych artystów rapowego świata, ale także niespotykanej nigdzie indziej atmosferze wielkiego święta czarnej muzyki. W żadnym innym miejscu nie spotyka się tyle osób zainteresowanych sztuką i kulturą hip-hop; od raperów i producentów, przez tancerzy, aż po artystów graffiti i sportowców. Pomiędzy koncertami czas umila uczestnikom masa klasycznych kempowych atrakcji, takich jak zapasy w czekoladzie, zawody taneczne czy freestyle’owa Bitwa o Kemping, kąpiele w pobliskim jeziorku i niezastąpione czeskie jedzenie.

 

Więcej informacji na www.HHK.pl

 

www.fb.com/HipHopKempPL | www.instagram.com/HHK.pl | Snapchat: HHK.pl 

 

Facebook:
Kategoria: hip hop, breaking , dj'ing , freestyle , graffiti , rap
Tagi: brak
  • Dodał: BeretH_
  • Zakceptowany: 03.08.16
  • Ostatnie zmiany: 03.08.16

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2023 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony