POZNAŃ MOVES 2016 – INTERNATIONAL STREET DANCE CONTEST & WORKSHOPS

POZNAŃ MOVES 2016 – INTERNATIONAL STREET DANCE CONTEST & WORKSHOPS

Już za pięć dni startuje POZNAŃ MOVES 2016 – INTERNATIONAL STREET DANCE CONTEST & WORKSHOPS.

Zapraszamy wszystkich do udziału w turnieju jak i również w warsztatach z jurorami. W tym roku naszymi sędziami są : 

  1. JOANNA HOLEWA CHRONA – Joanna aka Skywalker pochodzi ze Szwecji jest podróżującą tancerką z szerokim spojrzeniem na na różne formy tańca. Jej główny styl jest popping ale pasjonuje się również Affrocuban Streetdance Movement. Swoje umiejętności prezentowala m.in. dla Duńskiej Królowej, Prezydenta Chorwacji. Koncertował po skandynawii z duńskim projektem ”A theater piece”, wystepowała i współtworzyła produkcje telewizyjne: „Get up to get down”, „Scandinavian superjam Bonnie & Clyde”, „Streetstar city color cyphers”. Obecnie zaangażowama jest w projekt teatralny „Somos”
  2. ARNOLD ARAKAZA – jest 25-letnim choreografem i tancerzem mieszkającym Amsterdamie. Urodzony w Afryce Wschodniej, zgłębiał wiedzę na temat różnych tradycyjnych formy tańców afrykańskich, jak również tańca hiphop, waacking, jazz-funk. Jego choreografie zawierają mieszaninę wszystkich wspomnianych technik. Podróżując po całym całym świecie szkolił m.in w Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii, Chinach. Na codzień pracuje dla różnych programów telewizyjnych, takich jak: Holands Got Talent. Współpracował z różnymi artystami lokalnymi i międzynarodowymi, takimi jak Natalie La Rose, Eva Simons. Arnold miał również doświadczenie w tworzeniu koncertów i występów na wielu scenach w Amsterdamie i za granicą. Jego misją jest dzielenie się swoimi doświadczeniami z światową społecznością taneczną.
  3. ROBERT KRYLA – Pionier tańca Hip Hop w Polsce, wielokrotny Mistrz Polski i zwycięsca największy kontestów tanecznych w kraju, na jego choreografiach oraz krokach tanecznych uczyła się cała Polska, żywa legenda tańca ulicznego, współtwórca i animator środowiska tanecznego.

Informacje i zgłoszenia: 

Fundacja Ewy Johansen TALENT 60-702 Poznań, ul. Głogowska 31/33, tel: 733079969, 530051372, 603453536, email: biuro@fundacjatalent.org www.fundacjatalent.org

Koordynatorzy:

Soliści: Milena Sołtysiak, tel. 733 079 969, milena.a.soltysiak@gmail.com

Grupy: leszek Baranowski, tel. 530 051 372, Sandra Leśnik 603 453 536, email: biuro@fundacjatalent.org

Mediapatronat: TVP POZNAŃ, RADIO ESKA, GŁOS WLKP., BREAK.PL

Projekt współfinansowany z budżetu:

MIASTA POZNANIA oraz WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO

 

Serdecznie Zapraszamy

 

Facebook:
Kategoria: hip hop, breaking , dj'ing , locking , popping , taniec hip hop
Tagi: brak


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony