Numer Raz, Proceente i kolektyw warsztatowy Nebosquon z koncertami podczas Aloha Night!

Numer Raz, Proceente i kolektyw warsztatowy Nebosquon z koncertami podczas Aloha Night!

25 lutego w stołecznym Localu na Mokotowie (ul. Rejtana 14) odbędzie się huczna hiphopowa impreza, organizowana przez Aloha Entertainment oraz Warsztatyhiphop.pl. Event, będący wstępem do jubileuszu 10-lecia Alohy, zgromadzi nie tylko ugruntowanych artystów sceny rapowej, ale także ciekawych aspirujących twórców, stojących za projektem Nebosquon.

Event na fb: https://www.facebook.com/events/1883111201935321

Główną atrakcją wieczoru będą koncerty, które zagrają Numer Raz i Proceente. Reprezentant kultowego Warszafskiego Deszczu osłodzi fanom oczekiwanie na kolejny solowy album, natomiast szef Aloha Ent. zaprezentuje na scenie materiał ze swej najnowszej płyty "Asamblaż". 

https://www.youtube.com/watch?v=zFjJa6efO5w

https://www.youtube.com/watch?v=V-ZouxKOBRw

W klimat wprowadzi gości klubowa prapremiera klipu "Opowieść o dwóch duszach", z gościnnym udziałem wokalistki Masi, odpowiedzialnej za projekt „Bezkres EP”.

Ważnym punktem programu będzie premierowy koncert projektu Nebosquon, zrzeszającego młodych adeptów rapu, którzy pod okiem Skajsa i DJ-a Anusz z ekipy Warsztatyhiphop.pl, zrealizowali swój pierwszy profesjonalny album muzyczny.

https://www.youtube.com/watch?v=9KwP66_qWEc

Występ poprzedzi klubowa prapremiera klipu "Powiedz Skajs gdzie jest hajs" oraz mini-koncert Wiesz Jak Jest (Gall). W trakcie imprezy odbędą się też pokazowe warsztaty tekściarskie, beatbox i graffiti, koordynowane przez ekipę WHH.

To jednak nie koniec atrakcji, bo swoje 32 urodziny świętować będzie Kamil Nastyk. Pomysłodawca i realizator popularnego posse-cuta "Tu na Ursynowie 2" oraz współautor wydanej wraz z Kritaczim płyty "Stan umysłu" zagra w trakcie energetyczny DJ-set.

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM


O gorący parkietowy before i after zadbają Anusz oraz Tabakkake. Imprezę poprowadzi Skajs.


25.02.17 | Local na Mokotowie | ul. Rejtana 14

ALOHA NIGHT / koncerty NUMER RAZ, PROCEENTE

Koncert premierowy NEBOSQUON

PRAPREMIERY klipów Proceente i Nebosquon

Pokazowe warsztaty beatbox i graffiti

DJ's: Anusz & Tabakkake

Support: Gall [WieszJakJest]

Host: Skajs


Wejście: 10/15 PLN (pierwsze 100 osób wchodzi za dychę).

 © 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony