Napadł na radio, teraz rapuje w metrze

Napadł na radio, teraz rapuje w metrze

Czwartkowe przejęcie audycji Hip Hop Kampus przez rapera przedstawiającego się jako Fabio wywołało szeroki odzew i wiele komentarzy w sieci. Zainscenizowana wespół z radiową załogą akcja zbiega się w czasie z premierą dwu-płytowego mixtape’u „Kicz-core”. Tajemniczy Fabio nie zwalnia więc tempa, wbija się do warszawskiego metra i otwarcie mówi, co myśli o swojej pracy. Sprawdź oficjalny klip!

Klip do utworu „Nie znoszę swojej pracy” to pierwszy singiel promujący mixtape „Kicz-core”. Gościnne zwrotki położyli w nim Hawaj i Śliwer (Beer Beer), a za video odpowiada NinetyOne / Piotrek Wasiak.

Jednocześnie z premierą klipu do sprzedaży trafia limitowana seria dwu-płytowego „Kicz-core’u” w opcji „płacisz ile chcesz”, także swój egzemplarz można przytulić już od złotówki. Zamówienia możecie składać na adres: kontakt@warsztatyhiphop.pl.

Fabio wydał też specjalne oświadczenie, w którym dzieli się refleksjami w temacie czwartkowej akcji w Radiu Kampus i kontrowersji, jakie ona wzbudziła:

Siema! Z tej strony Fabio - człowiek, który odpowiada za czwartkowy wjazd do audycji Hip-Hop Kampus. Nasza akcja wywołała spore zamieszanie i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że byliście tym zajarani, oburzeni, zaniepokojeni, wkurwieni, zasmuceni czy po prostu mieliście z tego bekę. Cała gama emocji przelała się przez nety. To dokładnie tak miało być! Akcja - jak już pewnie wiecie - była zaplanowana i omówiona z moimi serdecznymi ziomeczkami Anuszem i Procentem. I wbrew temu, co pewnie wielu z Was myśli, nie był to wyłącznie chwyt marketingowy, ale też pewien eksperyment, związany z klimatem mixtape'u "Kicz-core", który właśnie dzisiaj ma swoją premierę. Jego treść jest chamska, kontrowersyjna, ale i bangerowa, spektakularna! Apelujemy więc do Was o nie oburzanie się i dystans oraz dobrą wspólną bekę w najbliższym czasie. Spodziewajcie się więc jeszcze wielu zaskakujących akcji w najbliższym czasie i śledźcie uważnie nasze social media!

https://www.facebook.com/Skajs

W najbliższym czasie na yt kanale Fabia pojawiać się będą sukcesywnie kolejne utwory z mixtape’u „Kicz-core”. 

 

Napadł na radio, teraz rapuje w metrze
  • Dodał: urbangarden
  • Zakceptowany: 07.03.17
  • Ostatnie zmiany: 07.03.17

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2021 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony