Reno, Abel, Brat Jordah, Muflon, Numer Raz na 10 urodzinach Aloha Ent!

Reno, Abel, Brat Jordah, Muflon, Numer Raz na 10 urodzinach Aloha Ent!

 

Wytwórnia hip-hopowa Aloha Entertainment świętuje swoje X urodziny. Huczna impreza z tej okazji odbędzie się w sobotę 3 czerwca w klubie Rejs nad warszawską Wisłą. Wydarzenie, które potrwa od wczesnego popołudnia do późnych godzin nocnych, uświetnią wyjątkowe koncerty, okolicznościowe warsztaty oraz wiele niespodzianek.

Na ten moment organizatorzy ujawnili ksywki części artystów, którzy pojawią się tego wieczoru na scenie: Reno, Abel & Brat Jordah, Muflon, Numer Raz, Łysonżi Dżonson, Proceente oraz DJ Grubaz.  Wstęp na imprezę będzie bezpłatny! Nie zabraknie stoiska handlowego AlohaSklep.pl z płytami i tekstyliami. Zachęcamy do zapisywania się na wydarzenie fb, gdzie publikowane są na bieżąco informacje o kolejnych artystach, możecie spodziewać się też atrakcyjnych konkursów z nagrodami. 
X urodziny Aloha Ent. - wydarzenie fb:
Warto dodać, że oficjalnym patronem X urodzin Aloha Ent. został festiwal Hip Hop Kemp. W tym roku HHK startuje od 17 do 19 sierpnia 2017 w czeskim Hradec Králové! #DawajNaKemp i zobacz m.in. Jedi Mind Tricks, Main Source, D.I.T.C., Oddisee, Grammatik, Pro8l3m, W.E.N.A. x Sarius czy Ten Typ Mes.

  • Dodał: urbangarden
  • Zakceptowany: 26.04.17
  • Ostatnie zmiany: 09.03.19


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony