ReTo i esencja czeskiego rapu na Hip Hop Kemp 2017!

ReTo i esencja czeskiego rapu na Hip Hop Kemp 2017!

Chociaż wakacje już w pełni, to Hip Hop Kemp nie zwalnia tempa ze swoimi tradycyjnymi, copiątkowymi ogłoszeniami - kolejna europejska paczka wykonawców, wzbogaca dzisiaj program największej rap imprezy w naszej części kontynentu! Już za niecałe siedem tygodni, między 17, a 19 sierpnia teren byłego lotniska w czeskim Hradec Králové po raz szesnasty wybrzmi w rytmie najlepszego, klasycznie sprawdzonego rapu z całego świata, i połączy ze sobą tysiące pasjonatów kultury hiphop. Tym razem lineup festiwalu rośnie za sprawą polskiego freshmana ReTo, niemieckiego multigatunkowca Sonne Ra, słowackiego składu H16 i klasycznej mieszkani spod znaku czeskiego labelu Ty Nikdy. 

Bez wątpienia ReTo jest jednym z najgorętszych graczy tegorocznej edycji Młodych Wilków. Pochodzący z podwarszawskiego Piastowa raper niczym rasowy kocur wymyka się od samego początku jakimkolwiek kategoryzacjom gatunkowym, tworząc swój unikatowy styl przenikliwej i przede wszystkim błyskotliwej braggi. Chociaż obecny jest na scenie od kliku dobrych kilku lat, to wciąż naturalnie pasuje do niego określenie „freshmen”, które idealnie oddaje klimat zaplanowanego na ten roku debiutu K R U K.

 

 

Chociaż urodził się i wychował we wschodnich Niemczech, Sonne Ra artystyczne inspiracje odnajduje w muzyce całego świata. Sam wymyślił i opracował swój unikalny styl zwany MulaFunk, który skupia się głęboko na autentycznej relacji między twórcą, a słuchaczem. Taki właśnie jest Sonne Ra i jego rap; multigatunkowy, niejednoznaczny i w pełni satysfakcjonujący.

 

 

H16 to jeden z tych klasycznych składów, który pozwala kempowiczom co roku czuć się w Hradcu jak u siebie w domu! Najbardziej stylowa ekipa Słowacji ponownie stanie na kempowej scenie by podzielić się z Wami prawdziwą zajawką, w której razem wyrośli i dojrzali jako prawdziwie kultowy skład w tej części rapowej Europy.

 

 

Kempowi gospodarze chcą podzielić się z nami najlepszą częścią swojego rapu, więc na festiwalowej scenie zaprezentują trzon najmocniejszej ekipy swojego kraju, Ty Nikdy. Paulie Garand & Kenny Rough, Hotspot i MC Gey wraz z Krudanze to prawdziwa hiphopowa wizytówka naszych sąsiadów, łącząca w sobie wpływy każdego rap stylu; od klasycznego boombapu, przez braggę, aż po wyluzowany pastisz. Dla każdego fana czeskiego luzu, te koncerty powinny być pozycją bezsprzecznie obowiązkową!


 Szesnasta edycja festiwalu Hip Hop Kemp to najlepsza okazja by spędzić kilka wakacyjnych dni w gronie prawdziwych fanów kultury hip-hop. Teren byłego lotniska wojskowego w Hradec Králové zamienia się w sierpniu w prawdziwe centrum najpiękniejszej zajawki świata i płynnie łączy ze sobą najważniejsze wartości tej zajawki - rap, taniec, grafiti oraz produkcję. Przez lata Kemp obrósł prawdziwie zasłużoną legendą, której doświadczyć można tylko w tym miejscu – zaledwie 50 kilometrów od polsko-czeskiej granicy.

 

 

 

3-dniowe karnety na festiwal, zapewniające także wstęp na poprzedzający go warm-up są już dostępne w regularnej sprzedaży, za pośrednictwem oficjalnego polskiego sklepu internetowego www.joystore.pl/hhk

 

ReTo i esencja czeskiego rapu na Hip Hop Kemp 2017!
ReTo i esencja czeskiego rapu na Hip Hop Kemp 2017!
ReTo i esencja czeskiego rapu na Hip Hop Kemp 2017!
ReTo i esencja czeskiego rapu na Hip Hop Kemp 2017!
ReTo i esencja czeskiego rapu na Hip Hop Kemp 2017!
Facebook:
Kategoria: hip hop, rap
Tagi: brak
  • Dodał: Pilar
  • Zakceptowany: 02.07.17
  • Ostatnie zmiany: 21.07.18

Najlepsze OKAZJE Streetwear
znajdziesz w aplikacji:
 ——>  SDEALS.PL  <—— © 2001 - 2022 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony