11 lat za deckami – Anusz i Finger świętują dekadę działalności DJ-skiej!

11 lat za deckami – Anusz i Finger świętują dekadę działalności DJ-skiej!

25 listopada w warszawskim Localu na Mokotowie odbędzie się jubileuszowa impreza DJ-ów Anusza i Fingera. Z tej okazji gospodarze zaprosili do udziału szereg zaprzyjaźnionych muzycznych gości. Na ten moment swoją obecność potwierdzili: Homer i Eklektik (Koka Fellaz), Invent, Lazy One oraz Beredson. Za mikrofony chwycą m.in. Proceente i Skajs (ten ostatni wcieli się również w rolę konferansjera).

 

DJ Anusz to party rocker, promotor i jeden z organizatorów cyklu Rap History Warsaw. Jako dziennikarz muzyczny od lat związany jest z akademickim Radiem Kampus (97,1 FM), gdzie regularnie współprowadzi z Proceente autorską audycję „Hip Hop Kampus”. Na swoim koncie ma kilka mixtape’ów nagranych dla RHW, a jego najbardziej znana inicjatywa to dwuczęściowy tribute’owy mix, upamiętniający twórczość Andrzeja Zauchy („Zaufaj sobie” oraz „Magia to ja”), nagrany wespół z Błażejem Górniakiem. Od 2010 roku regularnie prowadzi warsztaty DJ-skie. Obecnie współpracuje na stałe ze Spinlabem oraz Warsztatami Hip Hop, szerząc DJ-ski know-how na terenie całej Polski, a także poza jej granicami.

 

https://www.youtube.com/watch?v=mJv22wQEHaM

 

DJ Finger to pochodzący z Torunia turntablista i współzałożyciel Oldschoolers Crew. Jest organizatorem cykli imprez i bitew tanecznych OSB Battle oraz Bring Back The Roots (które są hołdem dla korzeni kultury hip-hop), a także serii Ghettoblaster - poświęconej muzyce elektronicznej. Zagrał na ponad 1000 imprez klubowych w kraju i zagranicą (m.in. w Szwecji, Francji, a nawet Singapurze), a z obecnie pracuje nad nowym video-mixtape’em oraz przygotowuje się do trasy promującej nowy album rapera W.E.N.A. – „Niepamięć”. Jako jeden z niewielu DJ-ów w Polsce łączy fonię z wizją w postaci miksowania teledysków na żywo (DVJ).

 

https://vimeo.com/194842597

 

Anusz & Finger ft. Goście | 11 lat za deckami

25.11 | Local Na Mokotowie

ul. Sandomierska 13 | wejście od ul. Rejtana

Start 20:00

 

Gramofony

Beredson

Lazy One

Eklektik Selektah

Homer KokaFellaz

Invent

TBA

 

Mikrofony

Proceente

Skajs (host)

TBA

 

Wejście

do 23:00 LISTA FB za FREE / po 23:00 - 10zł© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony