GZA zagra na tegorocznym Hip Hop Kemp!

GZA zagra na tegorocznym Hip Hop Kemp!

Równo dwa miesiące przed startem festiwalu Hip Hop Kemp, program tej kultowej imprezy wzbogaca się o jednego z najważniejszych raperów historii. Założyciel i najstarszy członek Wu-Tang Clanu - GZA - po raz pierwszy pojawi się w Hradec Králové, sprawiając, że tegoroczny lineup można śmiało nazwać jednym z najciekawszych w historii tej imprezy.

GZA, jako duchowy lider Wu-Tangu tworzył kulturę hip-hopową i jest dla niej postacią naprawdę pomnikową. To on miał wielki wpływ na twórczość najbardziej legendarnej rap grupy wszechczasów i to jego muzyka była dla milionów ludzi na całym świecie pierwszym kontaktem z

najpiękniejszą pasją świata. Chociaż aktywny jest już od prawie trzech dekad, to ciągle nie myśli o odcinaniu kuponów od swojej przeszłości. The Genius po raz pierwszy w historii wbije się na kempowego maina z całą masą kultowych tracków, ale też ze swoimi świeżymi produkcjami.

Tym samym cały program „Festiwalu z Atmosferą” wygląda już naprawdę imponująco! Na kępowej scenie pojawią się m.in. $uecideboy$, Hopsin, Chief Keef, Young M.A, Immortal Technique, Hilltop Hoods, Evidence, Joyner Lucas, The Beatnuts, Devin The Dude oraz tradycyjnie czołówka polskiej sceny – Kękę, Paluch, JWP/BC, Grubson & Liveband, Zipera czy Bonson z Laikike1, Soulpetem i KPSN.

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się między 23 a 25 sierpnia, tradycyjnie w oddalonym o 50 kilometrów od polsko-czeskiej granicy Hradec Králové. Trzydniowe karnety, zapewniające także wstęp na poprzedzający go warm-up, dostępne są w polskiej przedsprzedaży w pakiecie z biletami campingowymi na www.hiphopkemp.pl

Facebook:
Kategoria: hip hop, rap
Tagi: hiphop , hip hop kemp
  • Dodał: radi
  • Zakceptowany: 22.06.18
  • Ostatnie zmiany: 08.07.18

© 2001 - Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony