Polish Hip-Hop Festival Płock 2018 - JUŻ JUTRO!

Polish Hip-Hop Festival Płock 2018 - JUŻ JUTRO!

Największy polski festiwal hip-hopowy startuje już jutro. Polish Hip-Hop Festival 2018 odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia i przyciągnie do Płocka kilkanaście tysięcy fanów, którzy zobaczą koncerty aż 77 artystów na trzech różnych scenach: Main Stage, Red Bull Music Stage i Worldbox Music Stage. Już dziś wiemy, że w tym roku fani hip-hopowych brzmień stawią się na nadwiślańskich piaskach w liczniejszym gronie niż w roku ubiegłym.

Głównym punktem każdego Polish Hip-Hop Festival są koncerty najpopularniejszych polskich raperów. W tym roku postawiliśmy mocno zaskoczyć. Wśród wielu nowości będzie można znaleźć m.in. nową, dużą scenę Red Bull Music Stage, która zastąpi słynny Red Bull Tour Bus. Wyjątkowym rozwiązaniem będą też nietypowe koncerty - na jednej scenie w tym samym czasie zagrają ze sobą m.in. Tede i Abel, Ten Typ Mes i Emil Blef z live bandem, Bedoes z Białasem w ramach specjalnego koncertu "Ojciec i syn", a także KęKę i Hase. Pojawi się też specjalny showcase Borixona, ReTo i Żabsona oraz potężna reprezentacja ekipy JWPBC. To tylko część z wielu koncertowych atrakcji.

W Płocku wystąpi cała czołówka polskiego rapu, wśród której znajdą się zarówno zasłużeni i legendarni reprezentanci starszego pokolenia, jak i młode twarze, które dopiero przebijają się do świadomości odbiorców. Wśród największych legend będzie można posłuchać na żywo takich artystów, jak Pezet, O.S.T.R., Tede, Ten Typ Mes, KęKę, Kali, Rasmentalism i Paluch. Młodsze pokolenie będą reprezentowali m.in. Quebonafide, Otsochodzi, Solar, Białas, Bedoes, Oxon i Gedz. Przygotowaliśmy też coś specjalnego dla fanów alternatywnych brzmień, czyli Ńemy'ego, a także dla fanów klasycznej szkoły, czyli WCK i Mielzky'ego. Nie zapomnieliśmy także o fanach zagranicznego rapu. Płocką publiczność rozgrzeją autorzy jednej z najlepszych płyt 2017 roku - "The Upper Hand", czyli francusko-amerykański duet AllttA. Oprócz nich znalazło się także miejsce dla młodej włoskiej gwiazdy Young Slasha, a także wielkiej nadziei francuskiej sceny, mającego polskie korzenie PLK.

Pierwsze koncerty rozpoczną się już w czwartek, 2 sierpnia, o godzinie 21.00. Festiwal otworzy duet bastaboiz, a wystąpią jeszcze Zeamsone, Vixen, donGURALesko, Pokahontaz i Włodi. Tego samego dnia odbędą się również zapisy i preeliminacje do VII Płockiej Bitwy Freestyle'owej, która jest kontynuacją legendarnej płockiej bitwy z 2001 roku, kiedy to zmierzyli się ze sobą Gib Gibon Skład i Obrońcy Tytułu. W piątek, 3 sierpnia, festiwalowy dzień rozpocznie się o godzinie 16.05 koncertem Kartky'ego i Emesa Milligana. Tego dnia na płockich scenach zagrają również m.in. Dwa Sławy, Kali, Białas, Paluch, KęKę, Bedoes, Sarius, PLK, Gedz i Kuba Knap. Koncerty zakończą się po godzinie 2.00, a ostatnimi, którzy zaprezentują się publiczności będą O.S.T.R, Sarcast i Wac Toja. Jest to także dzień półfinałów Bitwy Freestyle'owej. W sobotę, 4 sierpnia, zaczynamy w tych samych godzinach. Jako pierwsi zagrają Reno i Okoliczny Element, a po nich pojawią się m.in. Quebonafide, Pezet, JWPBC, AllttA, Smolasty, Otsochodzi, Guzior, Rasmentalism i Ten Typ Mes. O godzinie 18.15 odbędzie się finał VII Płockiej Bitwy Freestyle'owej na Red Bull Music Stage. Cały festiwal zamkną występy Tedego i Abla, Te-Trisa i Szopeena.

Pełna rozpiska godzinowa znajduje się pod tym linkiem: http://plhhfestival.pl/?page_id=5525

Publiczność będzie mogła liczyć na wiele dodatkowych atrakcji. Tradycyjnie dla uczestników mamy przewidziane pole namiotowe, pasaż handlowy oraz specjalną strefę gastronomiczną z wieloma rodzajami kuchni.

Podczas eventu będą rejestrowani dawcy szpiku dla Fundacji DKMS. Podczas pięciu poprzednich edycji znaleziono tyle samo realnych dawców, którzy oddali komórki macierzyste dla chorych na białaczkę.

Kolejną atrakcją dla uczestników tegorocznego Polish Hip-Hop Festival będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowego tatuażu z motywem związanym z tegorocznym festiwalem. Festiwalowicze będą mogli wybierać z kilku wzorów przygotowanych przez najlepszych lokalnych tatuatorów. Tatuaże zostaną profesjonalnie wykonane w sterylnych warunkach przez Malinę i Janka z płockiego Studia Tatuażu Family Ink oraz Olę ze studia Mr. OneTwo TATTOO. Przed wykonaniem tatuażu należy zapoznać się z regulaminem, który znajduje się pod tym linkiem: http://plhhfestival.pl/?p=14448

Odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytanie zawarliśmy w dziale FAQ na naszej stronie internetowej: http://plhhfestival.pl/?p=14505

Bilety można nabyć w tym miejscu:

www.biletomat.pl/festiwale/polish-hip-hop-festival-plock-2018-6365/. Warto się pospieszyć, ponieważ sprzedaliśmy już blisko 90% wszystkich karnetów. Aktualnie w sprzedaży mamy już ostatnią pulę biletów i nie jesteśmy w stanie zagwarantować dostępności karnetów w kasach biletowych.

*** Jednocześnie informujemy, że z uwagi na remont nabrzeża wiślanego nie będzie możliwy wjazd samochodem na ulicę “Rybaki”, obowiązywać będzie tylko ruch pieszy (obecnie jest tam teren budowy). Lista dostępnych parkingów znajduje się w naszym FAQ: http://plhhfestival.pl/?p=14505

Facebook:
Kategoria: hip hop, rap
Tagi: brak
  • Dodał: radi
  • Zakceptowany: 01.08.18
  • Ostatnie zmiany: 03.08.18


© 2001 - 2019 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony