100 dni Poppingu z AT

100 dni Poppingu z AT

Popping - styl kojarzony z wielką precyzją, wymagający nieustannie doskonalonej techniki. Nie trzeba trenować tego stylu, by wiedzieć jak trudno jest osiągać zadowalające efekty.

Anniina Tikka aka AT, Bgirl od 14 lat, reprezentująca Flow Mo Crew, współzałożycielka projektu B-boy & B-girl Dojo postawiła sobie nowy cel - nauczyć się Popping'u w 100dni i sprawdzić swoje umiejętności 29 września na RedBull BC One w Szwajcarii.


Nie chodzi tutaj tylko o sprawdzenie swoich sił w innym stylu, ale o pewnego rodzaju wyjście z rutyny, odzyskanie świeżości w tańcu. Każdego z nas w pewnym momencie może złapać swojego rodzaju stagnacja, którą może przezwyciężyć wprowadzenie nowego elementu, rozwoju w innym kierunku, po prostu wyjście ze strefy komfortu i to właśnie zrobiła AT.

Każdego dnia ciężko pracuje, rozwija swoje umiejętności, a także poznaje kulturę i historię nowego stylu. Nie oznacza to, że odcięła się od bboyig'u do czasu ukończenia swojej podróży, wręcz przeciwnie - ostatnio odwiedziła Outbreak Europe na Słowacji, a obecnie sędziuje zmagania na RedBull BC One Cypher w Finlandii.

Poniżej możecie sprawdzić jej postępy, a my trzymamy kciuki za to, by na końcu tej przygody przede wszystkim była dumna z siebie.

Jeśli chcecie zobaczyć coś konkretnego z Poppingu, to nie możecie przegapić tych walk:


fot. vicheman

  • Dodał: SilentOne
  • Zakceptowany: 04.08.18
  • Ostatnie zmiany: 05.08.18


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony