Pomóżmy Vence znów zatańczyć!

Pomóżmy Vence znów zatańczyć!

Większość z was na pewno zna Kasię jako Bgirl Venkę.  Od najmłodszych lat związana z tańcem. Na początku był to balet, później taniec współczesny, a od 2002 roku jej największą pasją jest Breaking. Obecnie jedna z najlepszych BGirl's w Polsce, reprezentująca ekipę Raw BGrils Crew nie tylko na arenie krajowej, ale także międzynarodowej. Odniosła wiele sukcesów, wygrała wiele bitew, jest inspiracją dla wielu Bgirls i BBoys. Przez długi czas wspierała także ekipę Break.pl robiąc fotorealcje na eventach.

25 sierpnia tuż po godzinie 11:00 samochód, którym podróżowała Kasia wpadł do rowu, dachował i uderzył w drzewo. Jej stan lekarze określali jako bardzo ciężki. Natychmiast po wypadku Kasia przeszła bardzo poważną operację. Przez 11 dni Kasia była w śpiączce , a ponad miesiąc leżała na Oddziale Intensywnej Terapii. W tym czasie tysiące osób w całej Polsce gromadziło dla niej krew. 

Jak wiecie życie pisze różne scenariusze - raz lepsze, raz gorsze, jednak czasami potrzebna jest pomocna dłoń, by wyjść z dołka. Tak jest w tym przypadku - jedna chwila sprawiła, że Venka musi walczyć o swój powrót do tańca. Droga nie będzie łatwa, ale nie oznacza to, że jest w tym sama - wręcz przeciwnie, wszyscy kibicujemy, trzymamy kciuki, modlimy się i wspieramy niezależnie od tego czy znamy ją osobiście, czy z widzenia lub słyszenia, czy tańczymy breaking, jakiś inny styl.

Kasia potrzebuje teraz naszego wsparcia. Wiemy, że z całego świata płynie do niej dużo pozytywnej energii. By mogła znów zatańczyć konieczne są środki finansowe na kosztowną rehabilitację. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc Kasi je zebrać. Razem na pewno nam się uda!

Jeśli chcesz pomóc Vencę wrócić do zdrowia wejdź na stronę: zrzutka.pl/venka, przelej dowolną kwotę na rehabilitacje i udostępnij tą informacje u siebie na wallu, i gdzie się tylko da.

Razem na pewno uda nam się sprawić żeby Venka znów zatańczyła!

  • Dodał: SilentOne
  • Zakceptowany: 10.10.18
  • Ostatnie zmiany: 10.10.18


© 2001 - 2019 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony