Red Bull BC One Camp Poland 2019

Red Bull BC One Camp Poland 2019

PRESTIŻOWE ZAWODY TANECZNE PONOWNIE W POLSCE.
Red Bull BC One Camp Poland 2019

Jeden z najważniejszych na świecie turniejów breakdance, Red Bull BC One, ponownie zawita do Polski. Tym razem jednak poszerzony o formułę Camp. Oprócz samych zawodów odbędą się także warsztaty i spotkania poświęcone tańcowi. Całe wydarzenie  będzie trwało trzy dni. Odbędzie się w Krakowie w dniach 12-14 kwietnia.

Tancerze z całej Polski spotkają się by wspólnie rozwijać swoje umiejętności podczas warsztatów i zmierzyć się ze sobą podczas tanecznych bitew. Zwieńczeniem tego weekendu będą oczywiście zawody Red Bull BC One Cypher, które rozegrane zostaną w dwóch kategoriach: B-Boys oraz B-Girls. W każdej z nich tancerze zawalczą o udział w Red Bull BC One Last Chance Cypher, w którym zmierzą się ze zwycięzcami Cypherów z całego świata. Stąd droga wiedzie już bezpośrednio na światowy finał, gdzie zmierzą się z najlepszymi  przedstawicielami breakingu z całego świata.

Podczas tego trzydniowego święta tańca i kultury hip-hop odbędą się również warsztaty oraz panele dyskusyjne adresowane zarówno dla BBoys i BGirls jak i  tancerzy innych styli. Nie zabraknie jam sessions oraz bitew 1 vs 1, crew vs crew w breakingu jak i kategorii  streetdance.

Facebook:
Kategoria: hip hop, breaking
Tagi: brak
  • Dodał: BBoySpamer
  • Zakceptowany: 25.01.19
  • Ostatnie zmiany: 26.01.19


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony