Wschodnia Bitwa

Wschodnia Bitwa

Wschodnia Bitwa  coraz bliżej. Znamy już więcej szczegółów z tej imprezy. Organizatorem i głównym sponsorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim i to tam rozstrzygną się walki.

Poznaliśmy również już cały skład sędziowski:

BBoy Nikita - czyli Nikita Wasilewicz - bboy z Kazachstanu posiadający polskie korzenie! Lista jego osiągnięć jest na prawdę ogromna! Ostatnim osiągnięciem było zdobycie I miejsca na Outcast JAM w Krakowie! Tańczy od 16 roku życia. Specjalizuje się w breakingu ale tańczy także popping oraz house. Brał udział w wielu międzynarodowych zawodach oraz warsztatach.

fot. facebook.com/nikita.nikeonedo

BBoy Bura - Drugi sędzia  pochodzi Łotwy! Dainis Jackevičs urodził się  w Daugavpils ale obecnie mieszka i trenuje w Rydze. Zaczął tańczyć w 2008 roku i reprezentuje styl bałtycki oraz swoją ekipę Depils Originals! Jego oryginalny styl nigdy go nie zawodzi.

fot. facebook.com/BuraDeny

BBoy Chadzik - z tańcem związany od 2006 roku. Pierwsze taneczne kroki stawiał w Mońkach wraz z miejscowymi BBoys tworząc ekipę Elemental Breakers. W późniejszym czasie dołączył do składu CTGroup z Łomży. Razem z tą ekipą udało mu  się odnieść wiele sukcesów oraz odwiedzić wiele miejsc, min. Battle Of The Year Europe gidze zajął 1 miejsce. Reprezentował również Polskę na BOTY INTERNATIONAL 2011 we Francji.

Od 2014 roku wraz z Agatą AGT Chwatko tworzy projekt taneczno podróżniczy „Dance The World”, który rozwija do dzisiaj. Poprzez ten projekt udało mu  się odwiedzić wiele Państw gdzie po drodze zbierał cenne doświadczenie, a także kolejne zwycięstwa. Projekt DTW przekształcił się w silną międzynarodowa ekipę, która obecnie jest dla niego najważniejsza i stanowi fundament do dalszych tanecznych działań. 

fot. BGirl AGT

Więcej informacji o wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/389419865143600/

Facebook:
Kategoria: hip hop, breaking
Tagi: brak
  • Dodał: BBoySpamer
  • Zakceptowany: 11.02.19
  • Ostatnie zmiany: 14.02.19


© 2001 - 2019 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony