Future Pace Battle - "Chcemy stworzyć coś czego jeszcze nie było!"

Future Pace Battle - Chcemy stworzyć coś czego jeszcze nie było!

Pierwsze zawody zorganizowane przez młodzież! Future Pace Battle - autorski program stworzony przez Jakuba Ciąpałę. Idea całego wydarzenia to "młodzi dla młodych, ale nie tylko!".

Kuba, jak sam twierdzi, zawsze marzył o tym, by zorganizować event w swoim rodzinnym mieście - Dzierżoniowie. I tak też stanie się 11 maja 2019 roku!

Jest to pierwsze takie wydarzenie w Polsce, a od razu zrobione z wielkim przytupem. Świadczy o tym chociażby skład jury: Martha Nabwire, Ben Wichert oraz Zolsky. Niewątpliwie są to nazwiska, które na scenie Street Dance'u są rozpoznawalne przez każdego.

 

źródło: www.facebook.com/events/945427825654506/


O muzyczny aspekt imprezy zadba znana wszystkim i niezastąpiona DJ Beezee One! Natomiast o przebieg zawodów i utrzymanie energii wśród ludzi - MC Rademenez. Skład mówi sam za siebie :)

źródło: www.facebook.com/events/945427825654506

 

To jeszcze nie koniec niespodzianek. Na wydarzeniu odsłaniają się powoli kolejni battle guests. Jak można zauważyć, wielu z nich to goście z zagranicy.

A co do powiedzenia ma sam pomysłodawca tego eventu?

źródło: www.facebook.com/profile.php?id=100004155666043
Future Pace Battle - Tempo Przyszłości, to mój autorski projekt spełniający hasło młodzi dla młodych, ale nie tylko! Na naszych zawodach chcemy stworzyc coś czego jeszcze nie było.
Już teraz możemy potwierdzić, że będziemy mieć poza wspaniałym line upem sędziów, dj oraz mc - battle guestów z zagranicy! Po olbrzymim sukcesie Art of Popping oraz Infinite Popping uznałem, że kolejnym community, które powinno coś takiego zrobić, jest właśnie Hip Hop Dancerów.
Dzięki możliwościom, które mamy przy współpracy z naszymi lokalnymi władzami a szczególnie Dzierżoniowskim Ośrodkiem Kultury obiecujemy, że stworzymy dla Was przestrzeń, która będzie ważnym miejscem na mapie streetdancowej Polski.
Pompujemy balonik, ale wiemy ile pracy nam to zajmuje! A chcemy zrobić to dla Was. Mimo, ze to ja jestem pomysłodawca, to za każdym razem mówię My, tłumacząc dlaczego. Zawsze do tego tematu, będę odnosił się jako społeczność bo jestem Wam niesamowicie wdzięczny za pomoc nawet w udostępnianiu postów! Dziękuję.
Do zobaczenia już 11.05.2019 w Dzierżoniowie na pierwszych zawodach street danceowych w Polsce organizowanych przez młodzież!

Nie może Was więc tam zabraknąć! Z tego co nam wiadomo miejsca startowe rozchodzą się bardzo szybko, więc nie ma co zwlekać. Mamy nadzieję, że widzimy się 11 maja w Dzierżoniowie. I oczywiście - brawa dla Kuby za tak świetną inicjatywę! :)

Facebook:
Kategoria: hip hop, taniec hip hop
Tagi: brak
  • Dodał: dżugi
  • Zakceptowany: 03.03.19
  • Ostatnie zmiany: 04.03.19


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony