Gdynia Breaks 2019 - skład sędziowski

Gdynia Breaks 2019 - skład sędziowski

Gdynia Breaks 2019 coraz bliżej. W ostatni weekend kwietnia Bboys z całej Polski staną ze sobą  do walki o tytuł Wilka Morskiego i 2500 zł.

Znamy już katregorie walk:
1vs1
1vs1 Młodzi Gniewni

Poznaliśmy również już cały skład sędziowski:

Maciej Wentowski a.k.a. Bboy Vento - Solidny gracz o dynamicznym stylu, przemieszcza się po parkiecie z siłą i finezją niczym szalona wichura. Reprezentuje takie ekipy jak Sztewite Gang i Elade Crew. Na parkiecie od 2003 roku, ma za sobą sporo tanecznych przygód i rozegranych bitew. Zjeździł świat wzdłuż i wszerz odwiedzając miedzy innymi takie imprezy jak Freestyle Session World Finals 15 (Los Angeles) czy 
ZeroBOX Jam(Tokio), nie raz zdobywał miejsce na podium i stawał w szranki z najlepszymi.

 

 

 

Mykola Sapa Savka a.k.a Bboy Sapa - Rzemieślnik stylu, starannie ciosa swoje umiejętności na parkiecie niczym meble z czarnego dębu w pracy. Mieszka we Wrocławiu chociaż oryginalnie pochodzi z Lwowa. Dzięki swojej ciężkiej pracy miał okazje uczestniczyć w wielu walkach w Europie, Azji czy Ameryce. Uwielbia podróżować i wymieniać sie wiedzą oraz umiejętnościami. To co podoba mu się najbardziej w Bboyingu to vibe utrzymany w muzyce i dążenie do perfekcji.

 

 

Paweł Marek Supranowicz Kątny a.k.a. Boy ChuChu - tancerz o odrzutowym temperamencie i kosmicznie wielkiej oryginalności, jest niczym N.A.S.A... marka którą zna cały glob i okolice. Reprezentuje Polskee Flavour oraz Catch The Flava, gdzie wspiera i propaguje rozwój kultury hip-hop. Pierwsze taneczne kroki stawiał we Wrocławiu ale podczas swojej podróży miał okazje uczyć się od najlepszych; Ken Swift,Crazy Legs czy PoeOne. Dzięki swoim osiągnieciom został zapraszany na największe jamy i zawody na całym świecie, wraz ze swoją ekipą organizuje jeden z największych obozów tanecznych "Catch The Flava".

 

Zapraszamy również do śledzenia wydarzenia na Facebooku:

Gdynia Breaks 2019

Facebook:
Kategoria: hip hop, breaking
Tagi: brak
  • Dodał: BBoySpamer
  • Zakceptowany: 05.03.19
  • Ostatnie zmiany: 05.03.19


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony