Walka o dziką kartę Red Bull BC One Cypher Poland

Walka o dziką kartę Red Bull BC One Cypher Poland

Znamy już siódemkę BBoyów, którzy będą rywalizować w finałowej rozgrywce Red Bull BC One Cypher Poland w Krakowie. Zostało ostatnie miejsce - dzika karta. W tym roku powalczą o nią w głosowaniu czterech młodych BBoys:  Kangur, Chorzel, Wigor, oraz Lil Drill 

Tylko jeden BBoy z największą ilością głosów przejdzie do finałów Red Bull BC One Cypher Polnad. Głosowanie trwa do 31 marca. Można oddać jeden głos dziennie. Głosować można na poniższej stronie:
Red Bull BC One Poland  - Głosowanie

BBoy Kangur - Najstarszy z czterech BBoys w tym głosowaniu. 20-latek spod Białegostoku, ma już przetarcie w Red Bull BC One. W ubiegłym roku dostał się z eliminacji do TOP16, gdzie przegrał z BBoyem Kostkiem. Należy do ekipy Bangers Crew, reprezentuje również projekt Dom Latających Tancerzy. Często podróżuje by zbierać doświadczenie na kolejnych zawodach.

Fot. instagram.com/bboykangur_kaszmirek/

 

BBoy Chorzel - 18-letni reprezentant ekipy Black Wolves Crew. Pochodzi z Kętrzyna, na codzień trenuje w mazurskim Rynie. Za swoje największe osiągnięcie uważa wygranie Kids Battle podczas holenderskiego IBE w 2014 roku. 

Fot. Gniewko Głogowski

BBoy Wigor - najmłodszy w głosowaniu 17-letni BBoy z Krakowa. Był szkolony przez Deca, następnie trafił pod skrzydła Greka. Dzisiaj reprezentuje ekipę  Coolkids Flavour

Fot. Gniewko Głogowski

BBoy Lil Drill - reprezentant ekipy Black Wolves Crew. Ma 19 lat i już spore doświadczenie w tańcu, na scenie jest od 8 lat. Brał udział w wielu międzynarodowych eventach takich jak: Break The Floor, Break Alliance Brno oraz IBE.

Fot. Tańczyć Każdy Może

Jeden z młodych talentów dołączy do ogłoszonej już siódemki zawodników, którzy otrzymali dzikie karty, a są to: Kido z ekipy Breaknuts Crew, Zawisza z Bielskill, Thomaz z Polskee Flavour, Axel z Coolkids Flavour, Nikita z Crate Of Wax, Arczek z Hajime No Owari oraz Kostek – kolejny reprezentant Hajime No Owari i Oczy Ważki.

Facebook:
Kategoria: hip hop, breaking
Tagi: brak
  • Dodał: BBoySpamer
  • Zakceptowany: 20.03.19
  • Ostatnie zmiany: 20.03.19


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony