Pełny line up na Catch The Flava Street Styles Camp 2019!

Pełny line up na Catch The Flava Street Styles Camp 2019!

Po zeszłorocznym sukcesie pierwszej edycji "Catch The Flava - Street Styles Camp", przyszedł czas na kolejną! Już 21 lipca Kraków wypełni się tancerzami głodnymi wiedzy.

Celem Catch The Flava jest sprowadzanie do polski streetowych legend. Tegoroczny line up jest tego niewątpliwym dowodem. Tym razem prócz Poppingu i Hip Hop Dance pojawią się także zajęcia House!

Kto przybędzie do Polski w tym roku i będzie się dzielił z nami swą wiedzą?

Chrybaby Cozie! Wszyscy fani LiteFeetów są zapewne zachwyceni, że to właśnie on pojawi się na campie. Założyciel LiteFeet Nation oraz prekursor tego stylu. Pochodzi z Harlemu, gdzie zaczynał swoją przygodę z tańcem. Jego ogromna wiedza pozwoliła mu na współpracę z wieloma artystami, na przykład: Chris Brown, Ron Browz, ASAP Ferg.

Jr Boogaloo - każdy Popper wie, kim jest ten człowiek. Tancerz z ogromnym doświadczeniem, który dzieli się swoją wiedzą na całym świecie. Współpracował chociażby z Boo-Yaa Tribe oraz The Black Eyes Peas. Jego styl charakteryzuje spokój i szczegółowość.

Twórca stylu zwanego "Boppin", prawdziwa legenda - Boppin Andre! Jest mistrzem animacji i tancerzem z ogromnym stażem. Nauczyciel Madd Chadda oraz Megamana.

Tancerz z ponad 35-letnim stażem - Future! Urodzony i wychowany w Boogie Down Bronx w Nowym Jorku. Studiował taniec u pionierów takich jak Lil Shake, a w późniejszych latach Louie New-wave. Oprócz tańca trenował sztuki walki u Wielkiego Mistrza Shihan Dai Rai Noh. Tancerz "orkiestra", który zatańczyć potrafi chyba wszystko - od Hip Hop Dance, przez Breaking do House'u.

Tone McGregor! Pochodzi z Newar New Jersey. Trenował Hip Hop Dance, House oraz sztuki walki. Współpracował z wielkimi artystami Hip Hop, na przykład: EPMD, LL Cool J, Fugees i wiele, wiele innych. Na swoim koncie ma także kilka filmów, w których zagrał, chociażby "New Jack City", "Pump Up The Jam" czy "Stayin Alive".

A z Francji przybędzie do nas członek Wanted Posse - Yugson Hawks! Zwyciężył on wielokrotnie w kategorii House na Juste Debout. Tańczył dla artystów takich jak na przykład Madonna, czy francuska piosenkarka Kerry James. Współpracował także ze światowej sławy choreografami: Kamel Ouali, Rehda i Blanca Li.

Urodzony i wychowany w Harlem / Queens w Nowym Jorku, Rashaad Hasani Pearson. W 2005 roku Rashaad spotkał swojego mentora i przyjaciela Juniousa „House” Brickhouse, który dzielił się z nim swoim doświadczeniem tanecznym. Z jego pomocą Rashaad szybko się rozwijał i poznawał różne style taneczne. Rashaad jest członkiem The Assassins - Warriors of Light i głównym artystycznym dyrektorem Urban Artistry.

Na Campie pojawi się także młoda krew: Laura Nala, francuska tancerka Hip Hop Dance. Należy do ekipy Criminalz Crew. Zaczęła tańczyć w wieku 6 lat, więc mimo młodego wieku jej doświadczenie jest bardzo duże. Jej styl charakteryzuje się siłą i kobiecością.

O poranne treningi jak zawsze zadba Johannes "Hatsolo" Hattunen. Fiński tancerz. Ponadto Hattunen napisał książkę, pisze bloga i nagrywa podcasty.. Hatsolo stworzył szkołę tańca Saiffaa Street Dance School i przywiózł do Finlandii koncepcję siłowni Training For Warriors.

Po raz kolejny line-up'owi Catch The Flava - Street Styles Camp nie można nic zarzucić. Przygotujcie się na 5 dni ciężkich, ale jakże wartościowych warsztatów. Nie może Was tam zabraknąć! :)

Facebook:
Kategoria: hip hop, popping , street dance , taniec hip hop
Tagi: brak
  • Dodał: dżugi
  • Zakceptowany: 21.03.19
  • Ostatnie zmiany: 25.03.19


© 2001 - 2019 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony