Red Bull BC One Camp Poland 2019 - warsztaty

Red Bull BC One Camp Poland 2019 - warsztaty

Między 12-14 kwietnia w krakowskim Forum Wydarzeń zagości wyjątkowa taneczna impreza - Red Bull BC One Camp Poland 2019

Trzy dni warsztatów oraz bitew, których zwieńczeniem będą uznane na całym świecie zawody Red Bull BC One Cypher. Gośćmi tego wydarzenia będą uznani na całym świecie tancerze: Hong 10, Poe One, Bartazz, Greenteck, Martha i Temps, którzy oceniać będą zmagania polskich tancerzy. Piątka z nich poprowadzi również bezpłatne warsztaty. 

Fot. Gniewko Głogowski

W piątek pierwsze warsztaty poprowadzi Temps, który uznawany jest za jednego z ojców polskiej sceny Street Dance. Wiedza, styl i oryginalność to znaki rozpoznawcze tego artysty.

Fot. Gniewko Głogowski

W Sobotę warsztatów będzie więcej. Od samego rana swoją wiedzę przekazywać będzie
Hong 10 - legenda Red Bull BC One All Stars. Dwukrotny triumfator światowego finału Red Bull BC One. Pierwszy raz wygrał w 2006 w São Paulo, drugi zaś siedem lat później w swoim rodzinnym mieście Seulu. Należy do ekip Drifterz oraz 7 Commandoz. Breakingiem zajmuje się od trzynastego roku życia. Prosto z Kanady przyleci Greenteck, reprezentant Mighty Zulu Kingz. Jest trzykrotnym zwycięzca finałów jednej z największych imprez tanecznych na świecie - Juste Debout. Zaliczany do grona najlepszych Popperów na świecie. 

Fot. D. Tibekin

Kolejny sędzia, który podzieli się swoim doświadczeniem, to znany wszystkim tancerzom BBoy Poe One z ekipy Style Elements. Pionier Breakingu z zachodniego wybrzeża, jeden z najbardziej szanowanych sędziów i nauczycieli. Na sam koniec zajęcia poprowadzi Martha, którą nazwać można ikoną HipHop Dance. To zwyciężczyni wielu eventów na całym świecie, w tym również Battle OPsession we Francji. W sobotę poprowadzi warsztaty z HipHopu.

Fot. Nika Kramer

Punktem kulminacyjnym tego tanecznego weekendu będzie Red Bull BC One Cypher Poland, czyli eliminacje do światowego finału najbardziej prestiżowych zawodów Breakingowych. Rozegrane zostaną w dwóch kategoriach: BBoys oraz BGirls. Zwycięzcy tej rywalizacji pojadą do Indii by walczyć z najlepszymi tancerzami z całego świata o miejsce w światowym finale. 

Facebook:
Kategoria: hip hop, breaking
Tagi: brak
  • Dodał: BBoySpamer
  • Zakceptowany: 28.03.19
  • Ostatnie zmiany: 28.03.19


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony