Red Bull BC One Camp Poland 2019 - wyniki

Red Bull BC One Camp Poland 2019 - wyniki

Od piątku do niedzieli krakowskie Forum Wydarzeń gościło tancerzy i ludzi zainteresowanych Breakingiem oraz  Hiphopem. Przez ten czas odbyło się wiele spotkań i warsztatów. Były oczywiście również bitwy, spośród których najważniejszą była ta ostatnia – Red Bull BC One Cypher Poland – w której do wygrania były tylko dwa bilety na światowy finał turnieju Red Bull BC One.

 

Fot. facebook.com/redbullevents/

W eliminacjach wystartowało aż 135 zawodników, spośród których każdy miał  szansę by  dołączyć do rozstawionej wcześniej ósemki, czyli: Nikity, Arczka, Thomaza, Kostka, Kido, Zawiszy, Axela i Kangura. 

Z eliminacji zostało wyłonionych ośmiu BBoys, zarówno doskonale znane twarze, jak Gieras, Nevi, Chadzik, Alex, Lil King czy Bartek z Wągrowca, jak i reprezentanci młodego pokolenia – Madmax i Monster.

Ostatecznie w finale spotkali się BBoy Thomaz oraz BBoy Nikita. Po świetnej walce stosunkiem głosów 2:1 wygrał pierwszy z nich .

 

Fot. Gniewko Głogowski

Przed finałem BBoys poznaliśmy wynik rywalizacji dziewcząt. W finale stanęły BGirl Paulina i BGirl AGT. Tym razem po dobrej bitwe zwyciężyła BGirl AGT.

 

Fot. facebook.com/redbullevents/

Gratulacje dla BGirl AGT oraz BBoya Thomaza i życzymy sukcesów na finałach Red Bull BC One.

Facebook:
Kategoria: hip hop, breaking
Tagi: brak
  • Dodał: BBoySpamer
  • Zakceptowany: 15.04.19
  • Ostatnie zmiany: 17.04.19


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony