Przedpremierowo w serwisie Tidal najnowszy album Małolata "Transfer"

Przedpremierowo w serwisie Tidal najnowszy album Małolata Transfer

TYLKO W TIDAL

Ekskluzywny przedpremierowy odsłuch najnowszego albumu Małolat/Auer

W TIDAL przedpremierowo jest dostępny do odsłuchu najnowszy album „Transfer” Małolata, za którego warstwę muzyczną w całości odpowiedzialny jest Auer.

Transfer” to 10 nowych utworów. Obok dobrze już w ostatnim czasie poznanych i rozpoznawalnych, promujących krążek trzech singli - „Transfer”; „Tranzyt” i  ostatnim „Nad ranem” (w którym gościnnie wystąpili Szpaku i Młody SMF) - na albumie znajdziemy 7 nigdzie dotąd niepublikowanych kawałków. W tym „Backstage”, gdzie gościnnie przewijają się Bonson, Melny, KPSN i EMAS. Tylko w TIDAL “Transfer” dostępny jest do odsłuchu ekskluzywnie już 17 i 18 kwietnia, czyli na dwa dni  przed oficjalną premierą.

Michał “Małolat” Kapliński to stołeczny raper który, podobnie jak jego brat Pezet, jest jednym z prekursorów kultury hip-hop na warszawskim Ursynowie. Już 19 kwietnia odbędzie się oficjalna premiera piątego albumu w dorobku artysty - “Transfer”. Nowy krążek Małolata ukaże się prawie cztery lata od premiery przedostatniego albumu rapera “Więcej” (2.04.2015r) i jest jednym z bardziej wyczekiwanych wydawnictw tego roku. Obok rapera, główną osobą odpowiedzialną za całokształt tego wydawnictwa, jest stołeczny producent Auer, który stworzył kompozycje i aranże wszystkich utworów znajdujących się na krążku. O tym, że Małolat odnajduje się świetnie na bitach tego producenta świadczą znane już sympatykom rapera utwory, takie jak „Pragniesz” czy też „Antanarywa” nagrany z Pezetem a wyprodukowany w całości właśnie przez Auera.

Link do albumu „Transfer” w TIDAL: https://tidal.com/album/107807462

TIDAL to międzynarodowa platforma muzyczno-rozrywkowa należąca do artystów, która zapewnia artystom i fanom wyjątkowe, oryginalne i ekskluzywne wydarzenia. Dostępna w 53 krajach usługa streamingowa zawiera ponad 60 milionów utworów i 240 000 wysokiej jakości wideo, w tym podcasty, wywiady, tysiące playlist i program odkrywania młodych artystów TIDAL Rising. TIDAL dostępny jest w wersjach Premium i HiFi - która udostępnia nagrania Master Quality Authenticated (MQA).

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.tidal.com/pl.

Facebook: https://www.facebook.com/TIDALPolska/

Instagram:https://www.instagram.com/tidal_polska/

Przedpremierowo w serwisie Tidal najnowszy album Małolata Transfer
Przedpremierowo w serwisie Tidal najnowszy album Małolata Transfer
Przedpremierowo w serwisie Tidal najnowszy album Małolata Transfer
Facebook:
Kategoria: hip hop, rap
Tagi: brak
  • Dodał: Aleks71NL
  • Zakceptowany: 18.04.19
  • Ostatnie zmiany: 19.04.19


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony