Kozienice City Breakers VI

Kozienice City Breakers VI

Przed nami VI Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance „Kozienice City Breakers”. Już 8 czerwca, do Amfiteatru nad Jeziorem Kozienickim zawitają najlepsi tancerze z całego kraju. To będzie świetne widowisko dla wszystkich miłośników kultury hip-hopowej i kolejna okazja do tego, żeby zobaczyć w akcji znanych zawodników. Na imprezę zaprasza jak zawsze Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Fot. Kozie Newsy

Kozienice City Breakers” to turniej, który na dobre wpisał się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Gminy Kozienice. Każdego roku, na scenie tutejszego amfiteatru rozgrywane są emocjonujące bitwy taneczne w wykonaniu utalentowanych BBoys i BGirls.

Tegoroczna edycja turnieju rozpocznie się o godz. 15.00. Rywalizacja będzie prowadzona w kilku kategoriach. Najmłodsi uczestnicy zmierzą się w pojedynkach 2vs2, a profesjonaliści powalczą 3vs3. Tradycyjnie rozegrany zostanie również Power Moves Contest. Warto podkreślić, że jest o co powalczyć, bo pula nagród finansowych wynosi ponad 5000 zł, z czego 2000 zł czeka na zwycięzców walk 3vs3.

Występy zawodników będzie oceniało jury składające się z utytułowanych tancerzy, weteranów sceny breakingowej. W tym roku w komisji zasiądą: Decu, Wezyr i Beetle. Całą imprezę poprowadzi doskonale znany kozienickiej publiczności DR HEFO. O oprawę muzyczną zadbają z kolei DJ Zielak i Jarek Kulik, co gwarantuje wspaniałe brzmienia podczas samyc zawodów.

Na VI Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance „Kozienice City Breakers” zaprasza Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka przy współpracy z Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu. Partnerem głównym imprezy jest Enea Wytwarzanie. Patronat Honorowy nad wydarzeniem sprawuje Burmistrz Gminy Kozienice.

Facebook:
Kategoria: hip hop, breaking
Tagi: brak
  • Dodał: BBoySpamer
  • Zakceptowany: 01.06.19
  • Ostatnie zmiany: 01.06.19


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony