Kolejni wykonawcy Polish Hip-Hop Festival Płock 2019

Kolejni wykonawcy Polish Hip-Hop Festival Płock 2019

Już odliczamy czas. Do tegorocznej, siódmej edycji Polish Hip-Hop Festival pozostało kilka tygodni. Odsłaniamy kolejne karty i przybliżamy sylwetki nowych wykonawców, którzy zagrają na płockim festiwalu.

 

Trzecia pula biletów jest już praktycznie wyprzedana. Taki stan udało się osiągnąć, dzięki poprzedniemu ogłoszeniu, w którym znalazło się aż 22 artystów. 1-3 sierpnia, podczas kolejnej edycji największego hip-hopowego festiwalu w tej części Europy, wystąpią m.in. Sokół, PRO8L3M, Paluch, Chillwagon, Kali, Sarius, a SB Maffija zaprezentuje swój showcase. Kto do nich dołączy?

 

Klasyka pełną gębą i żywa kultura czterech elementów. 

 

 

Ero i Kosi zaskoczyli wszystkich i zapowiedzieli wspólny projekt! "BLACKBOOK LP" ukaże się już za kilka tygodni i możemy spodziewać się najczystszego hip-hopu. Myślicie, że to wszystko, jeśli chodzi o ekipę JWP? Mamy dla Was jeszcze więcej klasycznego brzmienia, tym razem w nowoczesnej formie, która do charakterystycznego brzmienia grupy przemyca sporo współczesnych patentów.

 

 

Do Kosiego dołączy Łajzol i pod wspólnym szyldem, jako JETLAGZ, zagrają nie tylko doskonale znany materiał, ale i nowe utwory, które pojawią się na nadchodzącym, drugim krążku duetu. Będzie to doskonała okazja, żeby posłuchać obydwu produkcji po raz pierwszy na żywo.

 

 

 

Słowem bawi się od wielu lat. Tę zabawę potrafi przeobrazić w ciekawe opowieści, jak i poważniejsze, reminiscencyjne tematy. donGURALesko to prawdziwa legenda polskiej sceny, jeden z pionierów i inspiracja dla wielu artystów młodszego pokolenia. Raper, który niedawno po raz kolejny udowodnił, że nie istnieją dla niego żadne ograniczenia. "Miłość, Szmaragd i Krokodyl" został nie tylko świetnie przyjęty, ale i przywrócił wiarę w prawdziwe mixtape'y. To jeszcze nie wszystko! Już wkrótce możemy spodziewać się więcej nowych produkcji - niedługo pojawi się kolejny długogrający krążek rapera pt. "Latające Ryby" i podobnie, jak w przypadku chłopaków z JWP, będzie to doskonała okazja, żeby posłuchać tych nowości po raz pierwszy na żywo. Ciągle pamiętamy o jego zeszłorocznym występie i nie mamy wątpliwości, że i tym razem festiwalowicze będą zachwyceni!

 

W jego przypadku niebo nie jest limitem. Z pełną odpowiedzialnością możemy napisać, że jest to jeden z najbardziej utalentowanych i progresywnych polskich artystów. 

 

 

Gedz niejednokrotnie udowadniał, że wyprzedza całą rodzimą scenę o lata. Sposobem myślenia, stylem rapowania i produkcji, a także podejściem do tworzenia muzyki. Zeszłoroczny, doskonale przyjęty album "247365" przez wielu został uznany za najlepszą płytę ostatnich 12 miesięcy. Wkrótce otrzymamy jego następcę. Singiel "Kosmita" sprawił, że nie możemy się doczekać tego wydawnictwa. Czy płocka publiczność przeniesie się do innej galaktyki?

 

Znaczną część swojego życia spędził we Włoszech. Miało to olbrzymi wpływ na jego twórczość, w której przemyca elementy z innych, często bardzo odległych od siebie kultur. Dzięki temu, 

 

 

Tymek jest jednym z najbardziej charakterystycznych raperów młodego pokolenia. Nie boi się eksperymentować, doskonale odnajduje się zarówno w klasycznej stylistyce, jak i klubowych brzmieniach, czemu dowodzi jeden z największych hitów ostatnich miesięcy, czyli "Język Ciała". Dodajmy do tego unikatowe flow i naturalną melodię w głosie - prosty przepis na sukces i gwarancja świetnego show.

 

Ta marka jest znana polskim słuchaczom do wielu lat. Przez ten czas napotykali wiele problemów, ale za każdym razem wychodzili obronną ręką, zwłaszcza pojedynczymi singlami, które robiły istną furorę w sieci. 

 

 

Mobbyn, czyli Belmodno i GSP, to podziemna legenda, totalnie unikatowy, psychodeliczny styl i duże grono oddanych fanów. Będzie to ich pierwszy występ przed tak dużą publicznością, podczas którego zaprezentują nie tylko materiał znany z "Uhqqow", ale i kilka niespodzianek. My nie możemy się doczekać!

 

Polish Hip-Hop Festival zawsze stawiał na młodych i dawał szansę zaistnienia w szerszej świadomości. To właśnie w Płocku debiutowało wielu artystów, którzy obecnie są czołowymi postaciami polskiej sceny. Czy ich śladem podąży Tomek z Wrocławia, który w społeczności internetowej znany jest jako Młody Dzban. 

 

 

 Raper już zdążył namieszać świetnie przyjętą EP-ką "Życie Na Parkingu", a okazuje się, że ma jeszcze kilka asów w rękawie. Ta ksywka jeszcze nie jest szeroko znana, ale pamiętajcie, że wszystko może zacząć się w historycznej stolicy Mazowsza. Miejcie go na uwadze.

 

Na płockim festiwalu grali już artyści z Włoch, Francji, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i Słowacji. Nie było jeszcze przedstawiciela hiszpańskiej sceny! 

 

 

Bambax, bo o nim mowa, to jedna z najgorętszych ksywek na lokalnej scenie i postać, która od kilku lat imponuje swoim unikatowym stylem. Rapuje i śpiewa, świetnie podąża za trendami, dla wielu jest już ikoną. Nie mamy złudzeń, że polska publiczność da się ponieść takim utworom, jak "Nada Mejora", "En Coro" czy "Gorilax".

 

Festiwal odbędzie się w dniach od 1 do 3 sierpnia w Płocku. Na wszystkich uczestników będzie czekało kilka scen, a na terenie imprezy każdy festiwalowicz będzie mógł skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji, którymi będą m.in. foodtrucki, specjalna strefa merchandise i niespodzianki, o których poinformujemy już wkrótce.

 

Trzecia pula biletów dostępna jest w cenie 140 zł. Karnety można nabyć w tym miejscu: http://bit.ly/2YVQgL0. Warto się pospieszyć, ponieważ obecna partia wejściówek będzie dostępna do 31 maja lub do wyczerpania promocyjnej liczby karnetów. Po zakończeniu sprzedaży uruchomimy nową pulę

Facebook:
Kategoria: hip hop, rap
Tagi: brak
  • Dodał: Aleks71NL
  • Zakceptowany: 02.06.19
  • Ostatnie zmiany: 02.06.19


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony