Polish Hip-Hop Festival- kolejna odsłona Line up'u

Polish Hip-Hop Festival- kolejna odsłona Line upu

Do tegorocznej, siódmej edycji Polish Hip-Hop Festival pozostało coraz mniej czasu. My nie zwalniamy tempa. Wręcz przeciwnie. Po kilku dniach ciszy, pragniemy zaprezentować kolejnych wykonawców, którzy dołączą do płockiego festiwalu. Wielu z nich wystąpi na naszej scenie po raz pierwszy.

Polish Hip-Hop Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia na pięknej plaży w Płocku. Dotychczas ogłosiliśmy nazwiska kilkudziesięciu wykonawców, wśród których znaleźli się m.in. PRO8L3M, Sokół, Paluch, Chillwagon, Kali, Ero i Kosi, a także ekipa SM Maffiji, która publiczności zaprezentuje swój wyjątkowy showcase. Dzisiaj dołączają do nich kolejni!

Są artyści, którzy regularnie grają w Płocku i za każdym razem zaskakują wszystkich starych fanów, a swoimi żywiołowymi występami pozyskują nowych. Jednym z nich jest KęKę, który dla festiwalowiczów szykuje specjalną niespodziankę! Radomski raper będzie również promował nadchodzący wielkimi krokami kolejny solowy album. Czy "Mr. KęKę", bo tak będzie nazywała się płyta, spełni wszystkie pokładane nadzieje i sprawdzi się na koncertach tak samo dobrze, jak poprzednie produkcje? My nie mamy żadnych wątpliwości.

Hipnotyzujące flow, specyficzny, senny styl, do tego nietypowy sposób rapowania i poruszania się po bicie. Doskonale znany dryblas w czapce, czyli Guzior, to jedna z najoryginalniejszych postaci na polskiej scenie i raper, który z każdą kolejną produkcją rozwija wcześniej znane patenty i wnosi swoją twórczość na wyższy poziom. Podczas tegorocznej edycji Polish Hip-Hop Festival, raper będzie promował swój ostatni album "Evil Things", zaprezentuje dobrze znane hity z "Evil Twin", a także zagra kilka nieoczywistych numerów.

Na ten występ czekało wiele osób. My również. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu festiwalowiczów oraz mając na uwadzę potężną koncertową energię, którą dają na scenie Hinol i Jano PW, w tym roku musieliśmy postawić na Polską Wersję! To może być jeden z tych występów, które na stałe zapiszą się w historii płockiego festiwalu. Charyzma, chemia i ten warszawski, bardzo melodyjny uliczny styl porwie tłumy. Spodziewajcie się nie tylko wspólnych produkcji, ale solowych utworów.

Siódma edycja Polish Hip-Hop Festival wyróżnia się nie tylko wielkimi nazwiskami, ale i artystami,którzy na festiwalu zagrają po raz pierwszy. Jesteśmy pewni, że swoją cegiełkę do tej drugiej kategorii dorzucą autorzy świetnie przyjętych płyt "Orient" i "Sen". Piernikowski i 1988 tworzą nietuzinkowy duet Syny, który łączy wyjątkowy, alternatywny styl z ulicznym i uniwersalnym przekazem. Nieprzypadkowo zdobyli uznanie nie tylko fanów rapu, ale i trafili do środowisk, które z hip-hopem mają niewiele wspólnego. Strzał w dziesiątkę? Nie mamy wątpliwości, ponieważ będzie to jeden z najbardziej klimatycznych koncertów tego roku!

Jedni z najważniejszych artystów ostatnich lat. Duet, który nie stoi w miejscu i zawsze stara się nadążać za trendami, jednocześnie zachowując olbrzymią klasę i pamięta o klasyce. Ras i Ment, czyli Rasmentalism występowali przez płocką publicznością już kilka razy. Nigdy nie zawiedli. Doskonale uzupełniający się wykonawcy - raper stawiający na show i kontakt z publicznością oraz producent, który świetnie go wspiera podczas występu. Przygotujcie się na nie tylko dobrze znane klasyki, ale i koncert pełen świetnych utworów i klasowego, melodyjnego rapu.

Człowiek orkiestra. Mistrz Sztuki. Rau. Artysta, który zapewnia konkretną rozrywkę, ma swój wypracowany styl i nietypowe podejście do całej swojej twórczości. Jeden z najbardziej oryginalnych raperów na polskiej scenie, niepodrabialna postać, która jest prawdziwą machiną, jeśli chodzi o tworzenie muzyki. Czy pójdzie to w parze z wyjątkowym i niepodrabialnym show, które warszawski twórca ma zamiar zaprezentować festiwalowiczom?

Jedna z największych nadziei rodzimej sceny hip-hopowej. Whoop, whoop i zimna wódka! Oki to młody raper, który zdobył już uznanie internetowej społeczności, pojawiał się na kanałach największych polskich wytwórni. Nowa i stara szkoła w jednym, wyjątkowa twórczość, bardzo charakterystyczny styl i oprawa w całości powodują, że ten debiutant planuje w Płocku mocno namieszać.

Zawodnik wagi ciężkiej prosto z Siedlec. Aż 180 kg żywego hip-hopu, założyciel projektów Renegaci Funku i Dusty Vibez, autor dobrze przyjętych EP-ek "LoFi" i "100NER". Prykson Fisk swoim szorstkim wokalem doskonale odnajduje się na jazzujących, zadymionych podkładach. Kolejny debiut w Płocku, który zadowoli wszystkich zakochanych w klasycznych produkcjach z lat 90.

Festiwal odbędzie się w dniach od 1 do 3 sierpnia w Płocku. Na wszystkich uczestników będzie czekało kilka scen, a na terenie imprezy każdy festiwalowicz będzie mógł skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji, którymi będą m.in. foodtrucki, specjalna strefa merchandise i niespodzianki, o których poinformujemy już wkrótce.

Czwarta pula biletów dostępna jest w cenie 150 zł. Karnety można nabyć w tym miejscu: http://bit.ly/2YVQgL0. Warto się pospieszyć, ponieważ obecna partia wejściówek będzie dostępna do 30 czerwca lub do wyczerpania promocyjnej liczby karnetów. Po zakończeniu sprzedaży uruchomimy kolejną pulę

Facebook:
Kategoria: hip hop, rap
Tagi: brak
  • Dodał: Aleks71NL
  • Zakceptowany: 11.06.19
  • Ostatnie zmiany: 14.06.19


© 2001 - 2020 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony