Premiera płyty Kubi Producenta+ spotkanie z fanami

Premiera płyty Kubi Producenta+ spotkanie z fanami

Jakub Salepa w muzycznym świecie znany jest jako Kubi Producent. Zaledwie 19-letni, niezwykle utalentowany artysta debiutancki krążek wydał 6 lat temu. Mimo młodego wieku ma już na koncie dwie złote płyty, liczne single z milionowymi wyświetleniami i uznanie topowych raperów. Beatmaker zbiera kolejne plony swojej pracy, wydając pierwszy solowy projekt – „+18” (Sony Music Poland). Muzyk spotka się z fanami w dniu premiery albumu (14 czerwca) w salonie Empik Bonarka.

 Kubi Producent swoim krążkiem może zaskoczyć niejednego fana polskiego rapu. Jego długo oczekiwany album „+18” to połączenie chwytliwych beatów ze szczerymi tekstami. Do współpracy przy projekcie zaproszono aż 34 artystów. Już promujący płytę singiel Superman”, nagrany z Żabsonem i Young Multim, okazał się sukcesem.

W 18 utworach jakie znalazły się na płycie, można usłyszeć zarówno najpopularniejszych raperów w Polsce, jak i wschodzące gwiazdy gatunku. Wśród gości znaleźli się m.in.: Szpaku, Kaz Bałagane, Otsochodzi, schafter, Gedz, PlanBe, Coals, Solar, KaeN, Borixon, Białas, Malik Montana a każdy z nich pozostawił po sobie własny muzyczny ślad.

 Kubi Producentproducent muzyczny urodzony w 2000 roku. Rozpoczął karierę w wieku 11 lat. Dwa lata później wydał pierwszy instrumentalny album „Trap 13”. Ma na koncie współpracę m.in. z Alcomindz Mafia i Bedoesem, z którym nagrał płyty Aby śmierć miała znaczenie” i Kwiat polskiej młodzieży”.

Kto ? : Kubi Producent

kiedy ? : 14 czerwca, godz. 18:00

Gdzie ? : Empik Bonarka Kraków, ul. Kamieńskiego 11

Facebook:
Kategoria: hip hop, rap
Tagi: brak
  • Dodał: Aleks71NL
  • Zakceptowany: 11.06.19
  • Ostatnie zmiany: 11.06.19


© 2001 - 2024 Break.pl - Prawdziwa strona Hip-Hop'u! Zgłoś błąd | Początek strony